Połącz z 127.0.0.1 logowanie

Od kilkunastu dni mam problem bo pojawia się komunikat http://s1.fotowrzut.pl/FKOARHTYPW/1.jpg żebym się zalogował tylko jak mam się tam zalogować ??? na komputerze nie mam żadnego hasła a ten komunikat się nigdy wcześniej nie pojawiam dopiero tylko od niedawna się pojawia .

Jakiś program zgubił hasło/login do “localhost”. Co masz tam poinstalowane?

Te komunikat się pojawia przy korzystaniu z gadu gadu filefox opery itp wszystkie programy które korzystają z internetu powodują wyświetlanie tego komunikatu .

Hasło i login “admin”.:stuck_out_tongue_winking_eye:

Zmieniłeś coś w programanie antywirusowym/firewallu? Może któryś z tych produktów skończył support dla Windows XP i coś mu się pomerdało, nie jest już aktywny, nie łączy się do wewnętrznej bazy danych?

Tego dnia co pojawił się pierwszy raz ten komunikat miałem aktualizacje programu AVG teraz jak patrzę to ten program sygnalizuje wykrzyknikiem BŁĄD - kliknij aby wyświetlić więcej informacji mam jeszcze iObit ale on nie zgłasza błędów w dniu pojawienia się problemu skanowałem system jeszcze programem adwcleaner_6.045.exe .

A jak chcę obejrzeć coś we fleszu to wyświetla się komunikat żebym się zalogował i pojawia się komunikat że minoł czas na połączenie się z serwerem natomiast jak ten komunikat będę bardzo szybko zamykał to mogę oglądać ale jak przestanę zamykać ten komunikat to wideo zacznie się buforować i po kilku sekundach pojawi się komunikat w stylu token uwierzytelniający nieprawidłowy albo upłynoł czas oczekiwania na token uwierzytelniający i przerywa połączenie z serwerem wideo gdzie wcześniej nie było problemów z oglądaniem tego wideo … .

Stawiam na program antywirusowy.

Pod koniec listopada udało mi się całkowicie rozwiązać ten problem jak by ktoś miał ten sam problem to podaje rozwiązanie problemu :wink: .

Wchodzimy w panel sterowania dodaj usuń program odinstalowujemy wszystko co zawiera w nazwie słowo Nvidia następnie wchodzimy w dysk C szukamy folderu program files w tym folderze usuwamy lub przenosimy na inny dysk bądż pena wszystkie foldery które w nazwie mają słowo NVIDIA potem szukamy i pobieramy jakieś stare najprostsze sterowniki grafiki jak znalazłem fajne sterowniki z 2009 roku i instalujemy je bez zbędnych dodatkowych bajerów czy opcji wszystko podczas instalacji odznaczamy resetujemy komputer i naprawione system operacyjny śmiga jak nowy i nie ma problemów z wyskakującym komunikatem z prożbą o zalogowanie się do połączenia … . Trochę to trwało ale udało mi się to naprawić :wink: wina leżała po stronie sterowników NVIDIA .

Powyżej podaje rozwiązanie tego problemu :wink: .

2 polubienia