Połącz z 127.0.0.1 logowanie

(piotrek10020) #1

Od kilkunastu dni mam problem bo pojawia się komunikat http://s1.fotowrzut.pl/FKOARHTYPW/1.jpg żebym się zalogował tylko jak mam się tam zalogować ??? na komputerze nie mam żadnego hasła a ten komunikat się nigdy wcześniej nie pojawiam dopiero tylko od niedawna się pojawia .

(bachus) #2

Jakiś program zgubił hasło/login do “localhost”. Co masz tam poinstalowane?

(piotrek10020) #3

Te komunikat się pojawia przy korzystaniu z gadu gadu filefox opery itp wszystkie programy które korzystają z internetu powodują wyświetlanie tego komunikatu .

(daras28-82) #4

Hasło i login “admin”.:stuck_out_tongue_winking_eye:

(bachus) #5

Zmieniłeś coś w programanie antywirusowym/firewallu? Może któryś z tych produktów skończył support dla Windows XP i coś mu się pomerdało, nie jest już aktywny, nie łączy się do wewnętrznej bazy danych?

(piotrek10020) #6

Tego dnia co pojawił się pierwszy raz ten komunikat miałem aktualizacje programu AVG teraz jak patrzę to ten program sygnalizuje wykrzyknikiem BŁĄD - kliknij aby wyświetlić więcej informacji mam jeszcze iObit ale on nie zgłasza błędów w dniu pojawienia się problemu skanowałem system jeszcze programem adwcleaner_6.045.exe .

(piotrek10020) #7

A jak chcę obejrzeć coś we fleszu to wyświetla się komunikat żebym się zalogował i pojawia się komunikat że minoł czas na połączenie się z serwerem natomiast jak ten komunikat będę bardzo szybko zamykał to mogę oglądać ale jak przestanę zamykać ten komunikat to wideo zacznie się buforować i po kilku sekundach pojawi się komunikat w stylu token uwierzytelniający nieprawidłowy albo upłynoł czas oczekiwania na token uwierzytelniający i przerywa połączenie z serwerem wideo gdzie wcześniej nie było problemów z oglądaniem tego wideo … .

(bachus) #8

Stawiam na program antywirusowy.

(piotrek10020) #9

Pod koniec listopada udało mi się całkowicie rozwiązać ten problem jak by ktoś miał ten sam problem to podaje rozwiązanie problemu :wink: .

Wchodzimy w panel sterowania dodaj usuń program odinstalowujemy wszystko co zawiera w nazwie słowo Nvidia następnie wchodzimy w dysk C szukamy folderu program files w tym folderze usuwamy lub przenosimy na inny dysk bądż pena wszystkie foldery które w nazwie mają słowo NVIDIA potem szukamy i pobieramy jakieś stare najprostsze sterowniki grafiki jak znalazłem fajne sterowniki z 2009 roku i instalujemy je bez zbędnych dodatkowych bajerów czy opcji wszystko podczas instalacji odznaczamy resetujemy komputer i naprawione system operacyjny śmiga jak nowy i nie ma problemów z wyskakującym komunikatem z prożbą o zalogowanie się do połączenia … . Trochę to trwało ale udało mi się to naprawić :wink: wina leżała po stronie sterowników NVIDIA .

Powyżej podaje rozwiązanie tego problemu :wink: .