Połączenia przychodzące w internecie UPC 250mb/s

Witam,

Ostatnio zamówiłem usługę upc 250 mb/s, przyszli techincy, gdy ja bylem w szkole, podlączyli internet do mojego nowego komputera (sprzęt spełnia wymagania internetu) i wszystko ustawili, gdy przyszedłem internet juz był, na speedteście pokazuje caly czas predkość powyżej 200, z uploadem też jest w porzadku. Włączyłem pierwsze co pobieranie gry world of tanks i ściągnęła się ona błyskawicznie, mam wrażenie jakby w 5 minut maksymalną prędkością, zainstalowałem również optymalizator ze strony upc, któy zalecił technik. Natomiast mam problem, bo gdy chcę odpalić pobieranie pliku torrent, to pobieranie jest na poziomie 1 kb/s I w Utorrent widnieje żółty trójkącik informujący, że: Brak połączeń przychodzących. i o problemach z siecią. Z przeglądarki pobiera mi 1 mb, czasami 100 kb. Na starym kompurterze mam internet ze starego uslugodawcy, trwa wypowiedzenie umowy i tam mam wrazenie jakby pliki pobeiraly sie na maksa, a na nowym internecie juz nie. :frowning: Mialem tez lekkie problemy z polaczeniem sie na serwery world of tanks, ale teraz mogę to zrobić po jakis konfiguracjach w zaporze, ktora mam wylączona, ale mam zainstalowane opropgramowanie antywirusowe ESET 7 Smart Security. Czytałem już wiele w internecie na ten temat ale nic nie rozumiem. Przekierowywanie odblokowywanie portów, odblokowywanie ich, grzebanie w zaporze.  Czy mógły mi ktoś powiedzieć jak to naprawić/ustawić?

 

Mam modemorouter Technicolor TC72000, program antywirusowy ESET 7, komputer spelnia wymagania sprzetowe, modem jest oczywiscie podlączony do komputera. Dodam, że gram w czołgi na niskich pingach, bez lagów, one pobraly sie szybko, ale np. w utorrencie pokazuje, że jest problem z połączeniami przychodzącymi. Co robić?

 

Z góy dziękuję za pomoc.

Piotrek945 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem. Ponadto na forum piszemy w języku polskim, w związku z tym należy korzystać z polskich znaków diakrytycznych (ą,ę,ć,ł,ń,ó,ś,ź,ż), proszę poprawić swój post, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.