Połączenie bezprzewodowe wyłącza się

Witam, od bardzo długiego czasu zmagam się z problemem z siecią bezprzewodową.

Po uśpieniu laptopa windows 7, kiedy laptop wraca do pracy zaczyna się zabawa, muszę wyłączyć i włączyć kartę sieciową o nazwie “Połączenie sieci bezprzewodowej”

po około minucie włącza się identyfikowanie i włącza się “Połączenie sieci bezprzewodowej 2” którą jest Microsoft Wifi Miniport Adapter.

Niby 2 minutki działania, ale jest to uciażliwe, szukałem po internecie dość długo, ale zero skutku. Korzystam z Routera i nie mogę przejść na kabel.

Czy jest jakiś sposób żeby to 2 połączenie sieci bezprzewodowej było od razu włączone? Właściwie to ono nie jest wyłączone tylko go nie ma, a potem się pojawia.

Dodam, że w w Połączeniu 2 pisze Brak Połączenia, a w 1 piszę “Asus” czyli moje połączenie, ale przed restartem sieci nie ma żadnego połączenia, a połączenie nic nie daje, piszę, że nie można się połączyć. Jeśli niezrozumiale napisałem co jest bardzo możliwe dołączę SS’y jeśli jest taka potrzeba.

Proszę o szybką pomoc :slight_smile:

EDIT:

Zapomniałem dodać, że czasami Połączenie sieci bezprzewodowej 2 zostaje po uśpieniu, ale wtedy nie ma głosu, cały komputer jakby w połowie uśpiony i pomaga tylko restart. Wtedy piszę, że Połączenie 2 jest wyłączone, a kiedy próbuje włączyć nic się nie dzieje. Oraz widziałem na netbooku kuzynki, że u niej od razu po hibernacji jest internet więc to możliwe :slight_smile:

Wejdź w menadżer urządzeń i odznacz we właściwościach karty, aby nie usypiała się.

Podpowiedz która to opcja? Albo jestem ślepy albo nie mogę jej znaleźć:(

Skoro nie ma to nic nie zmieni w tym momencie, na niektórych urządzeniach jest taka opcja c66bc55f1ce3a84dm.jpg

Może inni więc doradzą coś.

70stick ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.