Połączenie bezprzewodowe

Witam. Laptop asus x550v nie można połączyć się bezprzewodowo z tv . Z innym laptopem tv łączy się bez problemu. Asus wykrywa ekran bezprzewodowy zaczyna łączenie wyskakuje ,że połączono i zaraz się rozłącza. Sterowniki aktualne . I drugi problem nie wykrywa urządzeń bluetooth.

Sprawdź po ponownym uruchomieniu obu urządzeń, może w TV się coś gliczuje a w laptopie naprawi BT.

TV można nawet odciąć od zasilania jakby tryb standby działał jak hybrydowe zamykanie w Windows 8+.

Nic nie pomogło . Po ponownym uruchomieniu laptopa i odłączeniu tv od zasilanie efekt ten sam . Ważniejsze ,że nie może wyszukać po bluetooth żadnego urządzenia

U mnie za to nie można się połączyć z żadnym urządzeniem. Problem rozwiązuje tylko zewnętrzny Bluetooth, więc zapewne wbudowany w laptopie już wysiadł. Robiłem dwie reinstalacje systemu od czasu kiedy to się zaczęło i żadna nic nie zmieniła

W menedżer urządzeń pisze ,że działa poprawnie

U mnie też, ale system tak naprawdę g. wie i może mu się wydawać

Przełożyłem dysk do innego laptopa i tutaj też nie działa bluetooth. Czyli problemem jest system . Przeinstalowałem na nowo system i dalej bluetooth nie działa . Gdy włoże stary dysk też z win 10 to bluetooth działa

Skopiuj sprzętowy identyfikator modułu bluetooth z menadżera urządzeń.
Po tym identyfikatorze znajdź odpowiedni sterownik na stronie producenta lapka, jak nie będzie działać to na stronie producenta układu BT.
System Windows czasami źle dobiera sterownik i jest z tym problem.

Niestety nie udało się zainstalować innych sterowników. A może wymienić trzeba sam moduł? Inny model ? Czy można? Na laptopie córki win10 ten sam nr sterownika tylko inny moduł i wszystko działa