Połączenie captcha z pobieraniem


(Pawel1500) #1

Witam

Aby zapobiec nabijaniu fraudów chcę dodać przed pobieranie captcha tylko nie wiem jak. Chciałbym by wyglądało to miej więcej tak:

by paint ala http://pozytywnyrytm.pl/ :stuck_out_tongue:

2LLN6.jpg

Plan działania:

Ktoś przepisuje captcha, klika pobierz i otwiera nowe okno (link z mediafire lub turbobit), w przypadku błędnego kodu prosi o poprawne wpisanie nowego captcha. Kolor tła raczej przeźroczysty, chciałbym by bo dodaniu kod na strone komponowało się z resztą strony czyli chodzi mi tylko o rubryki i captch połączony z pobieraniem :slight_smile: Dla osób znających php i html to kilka minut pracy.

Proszę o pomoc. Z góry dziękuję :slight_smile:


(Pablo_Wawa) #2

Nigdy nie korzystałem z captcha, ale domyślam się, że używa się go po stronie serwera (np. w PHP), gdzie po poprawnej weryfikacji można np. wysłać do użytkownika plik. Ale tą metodą otworzy się menadżer pobierania przeglądarki - nowe okienko można otworzyć tylko po stronie użytkownika (przeglądarki) np. w JavaScripcie.

Zatem jeśli koniecznie zależy Ci na takiej funkcjonalności, to musisz skorzystać z XMLHttpRequest (AJAX) lub pływającej ramki obsługiwanej poprzez kod w JavaScript.


(Frankfurterium) #3

http://www.jquery4u.com/security/10-jqu … a-plugins/