Połączenie internetu i drukarki przez wifi

Witam,

Mam taki problem odnośnie połączenia drukarki przez wifi. Problem tkwi w tym że gdy podłączam drukarkę poprzez wifi automatycznie rozłącza mi internet( który też łączy się z routerem bezprzewodowo) Dlatego chciałam się spytać czy można gdzieś zmienić to w ustawieniach ( jeśli tak to jak) aby i internet i drukarka mogły być podłączone jednocześnie. Z góry dziekuję za pomoc

A drukarkę jak łączysz? Przez router czy bezpośrednio z komputerem w trybie ad-hoc?

drukarkę łączę bezpośrednio z komputerem

No to w ten sposób nie da rady żeby równocześnie było połączenie z routerem (internet) i z drukarką. Połącz drukarkę z wykorzystaniem routera (patrz instrukcja obsługi do Twojego urządzenia).

problem w tym że w instrukcji nie ma na ten temat nic napisane, dlatego też m.in wybrałam taki sposób łączenia się (taki jaki był opisany)

Jaka to drukarka?

Samsung SCX-3205W

Dodane 20.09.2011 (Wt) 17:23

Ok, jeszcze raz skonfigurowałam połączenie sieci podłączając tym razem drukarke w trybie infrastruktury i teraz wszystko działa. Dzieki za wskazówke!

Cześć! Chciałam Cię zapytać jak udało Ci się skonfigurować to połączenie drukarki i neta jednocześnie ponieważ ja mam taki problem o którym wspomnialeś wcześniej. Łączę się z drukarką i jednocześnie rozlącza mnie z neta… czyli z sieci.

Czekam na odp :wink:

Pozdrawiam