Połączenie komputera portem HDMI do monitora ze złączem D-Sub

Siema. Mam takie pytanie. Mój komputer ma wejście na hdmi, lecz monitor ma wyjście AVG, moje pytanie jest takie. czy jak kupię konwerter avg/hdmi to wszystko będzie działać? Miałem już tak ogarnięte z konsolą ps3. Konsola ma wejście hdmi a monitor avg, kupiłem konwerter i było wszystko ok. Nie wiem jak jest z kompami.

AVG czyli masz na myśli D-SUB ? Powinno być w porządku :slight_smile:

Tak, d-sub. Mówisz? 20zł mnie nie zbawi ale wole mieć pewność.

Nawet nie 20, za 10-12 na allegro kupisz :slight_smile:

@Up chyba coś ci się pomyliło, KONWERTERA video w tej cenie się nie kupi, to troszkę droższy sprzęt http://www.komputronik.pl/product/164875/Akcesoria/Kable_i_adaptery/Konwerter_Y5301_HDMI_do_VGA_Unitek.html za 10zł na allegro można kupić jedynie nic nie warte PRZEJŚCIÓWKI, które nie są w stanie zmienić obrazu cyfrowego na analogowy.

 

Autorze tematu, jesteś pewien, że do PS3 kupiłeś KONWERTER obrazu, a nie tylko kabel AV ze złączem VGA? Konsola ma złącze COMBO-AV - wysyła sygnał analogowy i cyfrowy jednocześnie. HDMI z komputera to sygnał tylko i wyłącznie cyfrowy, więc potrzebny jest rzeczywisty konwerter.

 

Jaką masz dokładnie kartę graficzną? Nie ma ona wyjścia DVI? Jeśli ma, to na 99% jest to DVI-I i można bezproblemowo podłączyć taki monitor za pomocą taniej przejściówki http://allegro.pl/przejsciowka-dvi-na-vga-adapter-zenska-24h-fv-i5183828079.html