Połączenie komputera z monitorem w Poczekalni

Hej, mam podlaczony w pracy Komputer All in one z Monitorem 27 cali przez display port.
Na Komputerze mam duzo programow w pasku i chce by na tym monitorze wyswietlal 2 sceny
-program w oknie pol ekranu,
-drugie okno by to byla reklama w petli albo pdf, word, jpeg.

Kiedys nagrywalem na Youtube i korzystalem z OBS Studio tylko ze sluzylo do nadawania w sieci, a ja chce wyswietlac kablem dla gosci obraz wygladalo to tak:

Rozumiem, że chcesz zrobić tzw split screen, polecam do tego program MaxTo, korzystam od paru lat, bardzo przydatne narzędzie. Jest płatne, ale nie jest to wygórowana cena a licencja dożywotnia.

https://maxto.net/

1 polubienie

Tak taki split screeen ze na swoim komputerze np ogladam Youtube a na drugim 2 inne aplikacje bez start menu.
Prosilbym o darmowy program potrzebuje go na jakis czas i osobiscie z niego nie bede uzywac.

Bez start menu to możesz ustawić systemowo, rozszerzając ekran i ustawiając jeden jako główny, w efekcie masz to co chcesz bez pomocy, tylko apki musisz ustawić/podzielić ekranem ręcznie. Sam kiedyś szukałem darmowych splitów ekranu i niestety nie znalazłem nic sensownego.

Chodzi mi zeby drugi monitor wyswietlal inne rzeczy, a na swoim komputerze podlaczonym display portrem bym mogl w malym oknie manewrowac co na drugim ekranie jest wyswietlane.