Połączenie Komputera z Telewizorem

Witam. Dzisiaj połączyłem mój komputer (GeForce 7950 GT 512MB) do telewizora LCD Samsung LE27T5 i mam problem. Połączyłem te dwa urządzenia Euro-AV i S-Video i Jackiem do dzwieku. O to ten kabel http://allegro.pl/item223137401_podlacz … v_5_m.html

Więc co do mojego problemu

Wszystko ładnie pięknie ale obraz jest czarno biały. Szukałem tego problemu w googlach i wiele osób ma ten problem lecz żadne z podanych rozwiązań u mnie nie działa.

Może ktoś ma jakieś pomysły jak ustawic kolor w telewizorze?

Będę ogromnie wdzieczny za każda poradę i pomoc :frowning:

Dzioba nie wiem jak to ustawić ale u mnie żeby był kolor w telewizorze musiałem wymienic na “lepszy model” :wink:

To nie jest Stary Model został kupiony w tamtym roku. Jego cena teraz to 4000 zł ma hd ready i tym podobne rzeczy wydaje mi sie ze jest to dobry telewizor.

Skoro nie wiesz, to nie pisz.

Dzioba Może napisz co próbowałeś zrobić to nie będziemy musieli zgadywać, podstawowa sprawa to ustawienie w programie od karty graficznej odpowiedniego systemu nadawania PAL/SECAM. Telewizor masz podłączony jako drugi monitor czy kolnujesz obraz z monitora na TV?

Tak w ogóle to zły kabel kupiłeś, jeżeli dobrze znalazłem w googlach, to ta karta ma wyjscie DVI, Twój TV powinien je obsługiwać, a jak nie to chociaż S-video

Obraz z komputera mam ustawiony jako klon. W karcie graficznej mam ustawiony system PAL-D telewizor ustawiony jest na PAL :frowning:

Dzioba

skoro masz tv HD to po jaką cholere łączysz go

???

ja mam również tv Hd i służy mi jako monitor i normalnie podłączyłem d-sub d-sub …

jeśli masz w tv wolne hdmi to może podpiąc pc z tv za pomocą DVI - HDMI

lub jeśli tv ma DVI to DVI - DVI

twoja grafika ma też wyjście HD za pomocą złącza komponent więc możesz też tak podpiąc PC z TV …

wybrałeś najgorszy możliwy sposób !

w sposobach przedstawionych przezemnie będziesz miał pełną rozdziałkę z kompa na tv a nie skalowana do PAL …

No nic nie bardzo sie na tym znam dobrze ze kabelek nie byl drogi

author_vision kupie nowy kabelek ale mam prosbe podaj mi w punkach dwa najlepsze polaczenia komputera z tv i jakbys mogl jakis przykladowy kabelek

np na allegro jesli nie to same dwa najlepsze polaczenia wystarcza bardzo dziekuje za pomoc :slight_smile:

Aha i jeszcze jedno jesli kupie nowy kabel to problem z czarnobialym obrazem zniknie? pozdrawiam

Dzioba raczej nie

najlepiej łączyć

DVI - DVI

Dsub - Dsub

dvi-dvi

D-sub - D-sub

tak !

wyjdź chłopie !

edit:

jaki cudem ten wątek jest już zaindeksowany przez google :shock: ?

Dzieki wejscie DVI mam zajete przez DVD wiec kupie kabelek D-sub :slight_smile:

author_vision na starym TV testowałęm 3 kable w każdym był obraz czarno biały …

po zmianie TV jest cacy

Sam Wyjdz

No to kupilem kabel DVI - DVI kolory sa wszystko ladnie pieknie ale…

Jak zawsze musi byc jakies ale…

Obraz sie lekko trzesie nie jest to ogromne trzesienie lecz niektore rzeczy naprawde trudno odczytac a druga sprawa jak ustawic wielkosc obrazu na tv aby byl to klon z pc ustawilem zeby sie dopasowal to pasek start i ikonki przy

rogach mojego monitora nie widac na pc.

Pomoze ktos?