Połączenie komputera z wifi

Witam, ostatnio kupiłem asusa titan g30 i mam pytanie jak połączyć go z siecią wifi. Mam 2 karty sieciowe Intel Ethernet Connection I217-V i Microsoft Kernel Debug Network Adapter. Czy jedna z nich odpowiada za wifi. Jeśli nie to co muszę dokupić aby się połączyć. Internet mam z neostrady. Z góry dziękuje.

 

Matitom

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie z opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Niestety, żadna! Karta WiFi w tych komputerach jest opcjonalna. Najwyraźniej trafiłeś na opcję bez WiFi, ale sprawdź, czy z tyłu, u dołu komputera jest gdzieś pojedyncze, okrągłe, koncentryczne gniazdo antenowe z gwintem. Jeśli nie, to trzeba dokupić kartę WiFi na gniazdo PCI-e lub na USB i zamontować (wetknąć) do wnętrza obudowy lub gniazda USB.

Oczywiście możesz się połączyć z internetem już teraz, ale wyłącznie przewodowo. To ta karta Intel Ethernet z gniazdem z tyłu.