Połączenie laptopa z LCD

Dziś chciałem połączyć laptopa z LCD 26" przez HDMI, na innym TV wyświetla mi obraz poprawie - sam znajduje rozdzielczość i dostosowuje. Na 26" jednak nie może wykryć tego ekranu, połączenie np. przez VGA jest Ok i obraz jest przesyłany. Co może być powodem jeśli kabel jest sprawy, komputer sobie też radzi z rozdzielczością ? Czy w LCD nie zamontowali wejścia HDMI tylko napisali że jest ? :wink:

Proszę o pomoc

Może w ustawieniach LCD musisz skonfigurować połączenie HDMI z PC?

A znajdę to w tym panelu ATI, bo na razie mam systemowe sterowniki i jakoś nie instalowałem tych ze strony Radeon’a ? Normalnie jak podłączam przez VGA to tylko muszę zmienić na Duplikuj lub Rozszerz przez klawisz funkcyjny.

Tych ustawień LCD nie znajde nigdzie w Ustawieniach Ekranu w Panelu Sterowania ?

Ustawienia LCD znajdziesz w telewizorze tak wnioskuje z wypowiedzi semtex.

A ja proponuje ściągnąć najnowsze sterowniki od twojej karty i zainstalować Catalyst Control Center i tam we właściwościach masz takie coś “wykryj ekrany”, to powinno rozwiązać twój problem.

Jeszcze raz - teraz na spokojnie :wink:

Połączenie: laptop [HP Pavilion] - TV [LCD LG 26"]

kabel: HDMI, firma Gembird, 1,8m, pozłacane końcówki

2kabel: VGA [około 3m - zwykły do monitora]

karta graficzna: Radeon 4650

Połączenie przez kabel VGA laptop - TV [złącze PC w telewizorze] działa poprawnie - obraz dostosowuje się sam, wystarczy tylko zmienić przez Fn lub skrót klawiszy Win+P na “Duplikuj”, “Rozszerz” itp. nawet przy systemowych sterownikach

Połączenie przez kabel HDMI - nie wykrywa nic.

Połączenie tego samego laptopa z telewizorem również firmy LG tyle że 42" - wszystko działa poprawnie.

Co jest tego powodem że na jednym telewizorze wszystko działa poprawnie na drugim komputer nie może go wykryć ? Próbowałem wykrywa przez ATI CCC lecz bezskutecznie - zbyt mało funkcji konfiguracyjnych ? :wink:

Dodam że na TV na pewno zmieniłem wyjście na HDMI1 z TV.

Proszę o pomoc.

Screeny, że coś jest nie tak z dostępną rozdzielczością - nawet nie wiem w czym jest problem #-o

http://img62.imageshack.us/gal.php?g=beztytuunb.png