Połączenie laptopa z routerem

Witam,

Mam taki problem iż nie mogę połączyć laptopa z routerem niby pisze że połączono ale internetu nie ma laptop ma Winowsa XP. Normalnie prze kabel do routera jest połączony komputer stacjonarny i na nim internet śmiga ma Windowsa 7. Model routera linksys WRT120N . Nie wiem trzeba zrobić jakąś grupę czy co ?

Proszę o pomoc.

Podłącz laptopa przewodem i sprawdź czy masz internet.

W zasadzie internet powinien się pojawić też na wifi, pod warunkiem, że świadomie założyłeś nazwę sieci wifi, ustawiłeś odpowiednie szyfrowanie, oraz hasło…

Uruchom wiersz poleceń i podaj wyniki poniższych poleceń :arrow: kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

ipconfig /all

netsh int ip show config

route print

nslookup dobreprogramy.pl

Laptop wykrywa sieć tylko jak się połączy to dalej nie ma internetu sygnał jest dobry bo próbowałem w tym samym pokoju gdzie stoi router. Internet był dzień wcześniej a następnego już nie więc nie wiem o co chodzi bo przez chyba rok internet na laptopie był a treaz ■■■■.

Dlatego jak podasz wyniki powyższych poleceń, to może uda się nam znaleźć przyczynę problemu.

Przepraszam że nie podałem wcześniej ale nie miałem dostępu do komputera. oto wiersz poleceń nie wiem czy dobrze wpisałem ale oto on:

Microsoft Windows XP [Wersja 5.1.2600]

© Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

C:\Documents and Settings\SysOp>ipconfig /all

Konfiguracja IP systemu Windows

Wystąpił błąd wewnętrzny: Urządzenie podłączone do komputera nie działa.

Aby uzyskać dalszą pomoc, skontaktuj się z Pomocą techniczną Microsoft.

Informacje dodatkowe: nieznany kod stanu nośnika.

C:\Documents and Settings\SysOp>

Dodane 29.03.2013 (Pt) 20:29

Dobra, musiałem skonfigurować nową sieć i teraz wszystko działa temat do zamknięcia z bardzo dziękuje za pomoc.