Połączenie magnetowidu i tuner tv - jaki przewód?

Chcę zgrać z kasety materiał filmowy poprzez tuner tv.

Magnetowid posiada wyjście/wejście Euro zaś tuner wejście s-video. Do tunera otrzymałem przejściówkę s-video/chiche. Przejściówkę podłączyłem do tunera do niej podłączyłem kabel chinche/euro oraz z drugiej strony za pomocą eurozłącza magnetowid. W oprogramowaniu tunera ustawiłem sygnał na s-video odpaliłem magnetowid i nic. Obrazu nie ma. Moje pytanie. Czy do takiego połączenia potrzebny jest jakiś specjalny przewód który wyprowadza sygnał z wideo na wejście s-video tunera, czy też wystarczy zwykły przewód euro/chinche lub euro/s-video?

Nie wiem czy dobrze Ciebię zrozumiałem. Magnetowid posiada jedynie wyjscie euro, a tuner s-video. Do megnetowidu podpiales przejsciowke z euron na chinche, a do tunera z chinchy na s-video. I mowisz, że nie masz obrazu, a w takim razie(jeżeli się zgadza) to powiedz mi czy przejściówka z euro na chichne to jest przejściówka out czy in?? Bo nie wiem czy wiesz ale musisz mieć przejściówke out. (Po za tym jeżeli nie jesteś pewny jaką posiadasz, to w prawie każdym sklepie z elektroniką dostaniesz przejściówke out/in z euro na chinche oraz na s-video w jednym, u mnie takie cudeńko kosztowało jakies 8,50zl na necie widzialem za cale 4,50zl)

Tak to wygląda:

adapter-euro-chinch-s-vi_408_m.jpg

Pzdr

Dzięki. To pewnie będzie to. Przewód prowadzi sygnał tylko w jedną stronę i dlatego nie miałem obrazu.