Połączenie między punktem dostępu, routerem (...) zostalo przerwane

Hej, jak w temacie - komunikat wiekszosci znany i sie juz wiele razy przewijal tu, ale nie mialam do kogo sie podlaczyc. Otoz, taki oto komunikat mi wyskakuje, i ja już naprAwde nie mam weny ani pomysłu zeby z tym walczyc :confused: dostep wifi oczywiście jesy full, ruter na parterze - zreszta niewazne gdzie, bo internet w calym domu dziala i na wszystkich urzadzeniach, poza moim laptopem (acer es1-111m - nie wiem czy to coś komus mowi nie widze innej nazwy tego g*wna), sterowniki karty sieciowej zaktualizowane, wczesniej bylo przywracane wszystko do ust fabrycznych, zapory sieciowe wyłączane/wlaczane, router resetowany milion razy - chwile jest net, zaraz go nie ma, adres ip jakis tam na sztywno tez ju przypisywalam - nic to nie daje. Czy ktos ma jakieś pomysły co z tym zrobić? Moze cos z ta karta sieciowa nie tak, ale to wtedy cos by mi tu pisal chyba… Nie ukrywam ze to dosc frustrujące, bo lapek lezy a ja na tel na necie siedze :confused:

Laptop na gwarancji ? To dajesz i mówisz co dolega i muszą zrobić. Może to być wina siadającego wifi w laptopie. Jeszcze jak masz możliwość, weź do kogoś swoje urządzenie, kto ma router z wifi i spróbuj połączyć się z jego/jej siecią.

Nie jest na gwarancji, kupilam go używanego niestety. A wifi dziala wszedzie na nim, z wieloma różnymi sieciami sie laczylam na tym lapku i nie dziala tylko u mnie w domu :confused: juz sie zastanawialam czy moze cos mam z routerem nie tak, ale no na wszystkim dziala poza tym przeklętym laptopem :stuck_out_tongue: jakies pomysly? :slight_smile:

Ciężko powiedzieć. U mnie, podobny problem, rozwiązał się po wymianie routera i karty wifi w laptopie.