Połączenie nie jest prywatne Chrome, IE

Witam. Posiadam netbook Toshiba Nb 505. System fabrycznie posiadał Windows starter z językiem angielskim. Ostatnio miał problemy więc przywróciłem system z recovery. Co się okazało był problem z otwieraniem stron przez błąd net::err_cert_authority_invalid (your connection is not private.
Zrobiłem czystą instalacje na Windows Home Premium i problem ten sam. Pomoże ktoś jak to rozwiązać?

Zainstaluj wszystkie aktualizacje, jakie będą dostępne w WU. Wtedy problem może zniknąć.

Tyle że jak właśnie miałem Starter to pobrałem ważne aktualizacje i problem nie ustąpił. Na Home Premium nie pobierałem. A czy ma to wspólne z zegarem? Zegar się nie przestawia.
Zauważyłem że na Firefox wszystko jest w porządku tyle że Firefox nie działa tak płynnie jak Chrome.

Zegar musi być poprawnie ustawiony, by przeglądarka mogła sprawdzić ważność certyfikatu.
Sprawdź Operę, Vivaldi lub Chromium.

Zegar zarówno jest ustawiony poprawnie w BIOS jak i w systemie.

Temat do zamknięcia.

Może to być zapora systemu Windows, również otrzymałem podobny błąd i te kroki pomagają https://www.onlineprivacytips.co/guides/your-connection-is-not-private/ Mam nadzieję, że to działa dla ciebie

Hej ekaza,

Próbowałem każdej metody, ale bez pomocy. Czy mogę coś jeszcze zrobić? Problem dotyczy przeglądarki Chrome. Nie chcę używać Firefoksa ani Opery. Są cholernie powolne.

Nie podpinaj się pod cudzy temat, załóż swój.
A jak? Tak jak niżej napisane: