Połączenie partycji - problem

(Kamilekxp) #1

Posiadam 2 dyski, 300 GB oraz 160 GB. Nie wiem co mi odbiło ale na początku porobiłem trochę partycji .. no i trochę się ich narobiło, bo łącznie z 2óch dysków mam ich aż 11 Chciałbym je jakoś ze sobą połączyć, np. tak aby na każdym dysku były 2 góra 3 partycje. Na każdej partycji są dane, których raczej nie chciałbym stracić. Jakim programem mogę to zrobić ? Czytałem że PM ale doczytałem się że sporo ludzi narzeka na niego gdyż stracili dane w ten sposób. Wyczytałem też że niby lepiej używać PM z płytki Hiren's BootCD. Na screenie widać ilość partycji i ilość wolnego miejsca.

Z Hiren's BootCD odpaliłem program Paragon .. I tam zaznaczyłem partycję J aby połączył z K. Czekam, minęło jakieś 15 s i niby koniec :expressionless: No dobra, wale resa, wchodzę w Mój komputer i partycji K nie ma, ale J się nie powiększyła, dalej taki sam rozmiar Windows widzi :cry: Ale wchodzę w zarządzanie komputerem, patrzę na partycje i tam partycja J niby jest powiększona i ma te 48 GB, ale w Mój komputer nici, dalej mała jest. I co najlepsze danych też nie ma Gdy np. chcę niby sformatować partycję J to w okienku jest napisane że jest to partycja 48 GB, ale we właściwościach partycji jest 19.8 GB #-o

mlbeztytulu2.jpgmlbeztytulu55.jpg