Połączenie PC i TV przez HDMI

Witam, mam problem z takim połączeniem jak w temacie. Mam kabel HDMI (taka sama końcówka z dwóch stron). TV to LG 26LG3. Grafika Gainward 9600gt.

Po podłączeniu TV wyrzuca komunikat “brak sygnału”. Wybralem aby pobierał sygnał z HDMI. i niestety nie działa.

Dodane 04.07.2011 (Pn) 14:05

Dobra obraz jest, musialem przestawić w sterownikach… tylko jeszcze dźwieku nie mam :frowning:

cześć aby uzyskać dźwięk przez hdmi wybierz w mikserze dźwięku jako domyślne wyjście hdmi , w win7 kliknij na ikonę głośniczka a następnie w podpis mikser i w pierwszej rubryczce zmień z speakers na hdmi .jeżeli masz xp musisz jeszcze zainstalować dodatkowe sterowniki.

windows xp :slight_smile: jakie :> póki co poradziłem sobie tak ze mam podpięte zwykłe głosniki :stuck_out_tongue: i w sumie nie jest źle :slight_smile: i tak zostawie :stuck_out_tongue: więc pytanie czysto retoryczne :slight_smile: dla potomnych :slight_smile:

to jest jakaś aktualizacja dla windowa u mnie na płytce od starej grafiki taka jest wraz z programem jak sądzę do obsługi wielu monitorów pewnie z aktualizacjami ją automatycznie win pobierze lub może być zawarta w sp3 nie orientuje się za dobrze gdyż już od dawna nie korzystam z xp :smiley:

Aby kabel HDMI przesyłał dźwięk karta graficzna musi być połączona z dźwiękową.

chyba nie w każdym przypadku ja nie podłączyłem żadnego przewodu do karty dźwiękowej a i tak mam dźwięk przez złącze hdmi na tv lg ld450 z hd5770 :slight_smile:

do artur52

ja mam ten sam problem co ty

co musiałeś poprzestawiać w sterownikach żeby pojawił się obraz na telewizorze

telewizot LG karta graficzna NVIDIA GeForce 9600M GT

Trzeba sklonować obraz

klonowałem nie pomaga to coś innego

mariuszzz8 http://screenshooter.net/3919332/eytbfwa

nie mogę znaleźć u siebie tej opcji

mam tylko to http://www.przeklej.pl/plik/clipboard00 … 2b8v48s2mv

proszę o jakieś wskazówki

trzeba rozszerzyc, nie klonowac… hdmi.th.jpg

i ‘status’ powinien byc… chyba, ze kabel jakosci mniej niz zero :roll: