Połączenie pc z telewizorem przez s-video

Najlepszym wyjściem jakie posiada moja karta jest s-video,czy poprzez to połączenie (z telewizorem lcd) uzyskam dobrą jakość obrazu na telewizorze?

Tak ,żeby nie było kratek, zamazanego tekstu itd.,bo domyślam się ,że s-video nie jest chyba wyjściem cyfrowym.

zależy co chcesz oglądać na tv jeśli filmy divx to pixele mogą być widoczne, przez s-video jakość będzie średnia, zdecydowanie najbardziej opłaca się przesyłać po kablu hdmi :P.

Taaaa, trza go mieć :frowning: , jeszcze parę miechów temu producenci laptopów traktowali hdmi jak dobro dla wybranych (bogatych),a sprzęt z vistą potrafili opchnąć z 512 ramu ,powinni ich karać za to ,sknerusy.Chodzi mi o gry i ogólnie tak jakby zastąpić monitor laptopa.A tak w ogóle to dzięki za odp.

dobry 22calowy monitor wystarczy, komfort grania na lapie z tv 32 cali czy większym (poza grami na padzie) mija się z celem, ze względu na bliskość sprzętu z telewizorem.

Nawiązując do bliskości ,to tak apropo jaką długość połączenia (kabla) można przyjąć za maks,bo to pewnie tez ma znaczenie.

(lcd 32,laptop, monitor22 raczej nie przejdzie, no chyba ,że znasz dobrego adwokata od rozwodów :smiley: )

obym nie musiał poznawać, kilkumetrowy może być, podpinałem do 10M z przejściówką s-video -> chinch -> euro/scart i było ok, jeśli chodzi o s-video - s-video do 3m

miejmy nadzieję że nie,trochę mnie zdziwiłeś z tymi przejściówkami,bo pomyślałbym,że lepiej jest bezpośrednio na jednym kablu,no ale chyba moja niewiedza jest większa niż myślałem.No i oczywiście dobrze się domyślam ,ze przez s video pójdzie tylko obraz, bo audio to już innym kabelkiem?

tak s-video nie przesyła dźwięku - dopiero hdmi :P.

http://solar.blurp.org/tvout.html

A czy są jakieś karty express card z łączem DVI.