Połączenie PC z TV przez dekoder satelitarny

Witam,

Mam pewien problem, po perypetiach z poprzednim TV musiałem wyciągnąć drugi starszy TV i chciałbym znów podłączyć do niego PC.

Poprzedni TV miałem połączony bezpośrednio z PC kablem z euro i na TV-out/jack teraz w TV nie mam wyjścia euro, więc chciałbym spróbować podłączyć przez starszy model dekoder satelitarny Morgan’s denver

?482040196

który posiada dwa wejścia euro (jedno z podpisem TV drugie z podpisem Decoder) tuner ejst podłączony za pomocą kabla antenowego

kable-antenowe-profigold-prov8710-p66839.jpg

Pytanie moje jak to wszystko podłączyć czy do wejścia na dekoder czy na TV. Czy obrazu komputera muszę szukać na TV czy na dekoderze? I czy w ogóle mój tok myślenia jest poprawny, czyli czy będzie to w ogóle działać?

O ile w ogóle Cię zrozumiałem to na TV, potem w tunerze musisz przełączyć sygnał z TV (gdzieś na pilocie powinien być przycisk) i powinieneś mieć na telewizorze obraz z komputera.

P.S. Wejście “dekoder” służyt do podłączenia dekodera - takiego jak był pare, a nawet parenaście lat temu do Canal +

Nic nie zrobisz za pomocą tego tunera. Podaj jakie wejścia ma twój TV. Jeśli nie ma wejścia Euro to może ma chincze ?