Połączenie po WiFi niedostępne - Win 8

Witam, zacznę od tego że kolega przywiózł do mnie komputer i powiedział ze mu strasznie zamula i ze mam cos z nim zrobić. Okazało się, że napobierał mega dużo śmieci, toolbarów i innych gówien. Pokasowałem te programy, przeczyściłem ccleanerem i YAC’em. Po czym chciałem zrobić skan programem Eset online, alee nagle okazało się że nie ma internetu, komputer nie widzi siedzi bezprzewodowych, jak i przewodowych.

W menedżerze urządzeń sprawdziłem karty sieciowe i jedyny problem miała tam karta: Teredo Tunneling Pseudo-interface… wydaje mi się że nie miała ona sterowników, lecz potem ten kolega kliknął “odinstaluj” i teraz już w ogóle nie widać tej karty. Kompa za 2 godziny musze oddać, a nie mam pojęcia co mam zrobić z tym interenetem :c Pomocy! !!

Ostatnio instalowałem jakiś program i pomimo odhaczenia dodatkowych komponentów na kompie się zainstalowały rożna g…a. Po usunięciu ich również nie miałem internetu uratowało mnie cofniecie systemu, potem gdzieś wyczytałem poradnik jak to naprawić, ale prostsze jest cofniecie systemu. Myślę, że podczas takich operacji wykonałeś punkt przywracania na początku pracy.

noo, odświeżyłem system(win 8 ma możliwość zresetowania wszystkich ustawien do poczatkowych) i teraz wszystko gra :smiley: