Połączenie przez Wi-Fi z konkretną stroną

Mój dostawca internetu z jakiegoś powodu blokuje dostęp do pewnej strony www.
Korzystając jednak z telefonu i danych sieciowych moge sie z ową stroną połączyć bez problemu.
Mam karte wifi w swoim PC więc moge udostępnić internet z telefonu do pc.
Tylko moje pytanie brzmi jak Powiedzieć komputerowi z tą stroną łącz sie prze wifi a nie ethernetem jak ze wszystkim innym. Nie wyłączając przy ty ethernetu

Próbowałeś na komputerze ustawić inne DNSy np. Quad9 i zobaczyć czy zadziała strona?
9.9.9.10
149.112.112.10

Przed chwilą próbowałem nadal to samo

Jaki to dostawca internetu i jaki router uzywasz od dostawcy czy swój?

Co to za strona, podaj link sprawdze u siebie na tym DNSie.

Pewnie jakieś nieodpowiednie coś. Dlatego privuder blokuje. Zmiana DVS może pomoc, ale nie musi. Ja polecam DNS
AdGuard.

Ano 18 plus. Dlatego.


Działa na tym DNSie co ci podałem ustawionym na routerze
Zrzut ekranu 2023-03-14 o 22.54.45
Tak pobrał DNS komputer z serwera DHCP routera.

Czyli to nie wina DNS serwera tylko coś innego blokuje może jakiś antywirus, firewall.

Mi INEA nic nie zablokowała bo jade na własnym routerze Asus TUF-AX3000 V2, moze na ich Tilginie by zablokowało cos.

Sprawdź DoH (DNS over HTTPS) lub DoT (DNS over TLS):

Orange może blokować port 53 dla domowych użytkowników (wersja dla biznesu już niekoniecznie).


A po bandzie to jakieś rozszerzenie co przez proxy otworzy stron (Orange będzie widzieć co innego).

Dodam tylko że strona działała do Października/ listopada zeszłego roku
Aktualizacja
Pomogła zmiana dns W samym asusie Poprzednio wprowadzałem to we właściwościach połączenia na windowsie. w 7 to pomagało. Teraz mam 11
Niestety na 7 miałem inny router też asusa ale inny model tam dnsy były na wierzchu w tym ac88u troche musiałem po kopać. W każdym razie dziękuje za pomoc
Personel forum przepraszam za publikowanie nie odpowiednich treści

W poradniku winareo była informacja jak wymusić szyfrowane połączenie (DoH) - wygrywające z ustawieniami routera/operatora.

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.