Połączenie ram 1x4GB + 2x2GB na ASrock

Cześć! Proszę o radę, czy możliwe jest połączenie kości pamięci RAM o różnej pojemności. Poszukałam w Google, i okazuje się, że dużo może zależeć od płyty głównej i od producenta kości. Dlatego też mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi dobrze doradzić. Obecnie posiadam płytę główną ASRock M3A770DE i 1x4GB A-Data AD3U1333C4G9-R. Od znajomego dostałam 2x2GB Patriot PSD32G133381H i chciałabym je połączyć z moją obecną pamięcią. I tu pojawiają się moje pytania: czy coś może pójść nie tak? Oraz czy ma znaczenie w jakich slotach umieszczę poszczególne kości (w sumie 3)? W razie gdyby się przydało dołączam informację o pamięci z CPU-Z.

Jeśli umieścisz więcej niż 2 kości nie będą one pracowały w trybie dual channel, ogólnie wzrost wydajności jest niewielki widać to w niektórych Benchmarkach. Moim zdaniem powinno dać radę połączyć różne kości, lecz producent zawsze zaleca stosowanie tych samych rodzajów kości, kiedyś na starym komputerze miałem 3 różne modele pamięci i działało, wg mnie w 90% pamięci będą działać.