Połączenie sieci bezprzewodowej jest, ale nie ma internetu

Tak jak w temacie, podłączyłam router (DLink GO-RT-N150), wszystko elegancko, pokazuje, że internet jest itp, jak patrze w połączeniach też internet jest, ale jak wpisuje strony to mi ich nie wyświetla. Jakieś dwa tygodnie temu wszystko podłączyłam, to działało, teraz coś jest nie tak. Co to może być? Pomóżcie

Popsuło się w jakichś określonych okolicznościach czy tak po prostu? Jak masz skonfigurowane połączenie w routerze i w komputerze?

Spróbuj otworzyć np. http://212.77.100.101/

Tak po prostu przestało działać. Jeszcze mi tutaj ktoś namącił i już zgłupiałam, kabel sieciowy od internetu ma iść w routerze w miejsce ETHERNET czy w LAN ? i ten niebieski kabelek gdzie? bo już aż blada się zrobilam…

Dodane 25.05.2013 (So) 13:00

konfigurowałam przez stronę dlinkrouter i to samo się zrobiło, jak wezmę połączenie sieci bezprzewodowej to jest wysyłanie itp… a neta brak… ;/ już sił na to nie mam

W LAN. Jaki niebieski kabelek ?

do routera miałam dołączony niebieski kabel i go miałam podłączonego do routera do wejścia ETHERNET i do wejścia do modemu i tak działalo

Dodane 25.05.2013 (So) 15:04

co mam zrobić?

Dodane 25.05.2013 (So) 15:48

Na razie zrobilam i działa, zobaczymy co dalej :slight_smile:

Dodane 25.05.2013 (So) 16:06

komputer został wyłączony, internet w telefonie jest, włączyłam kompa i nie wykrywa sieci bezprzewodowej ale w telefonie była… co jest grane ?

Jaki standard wifi ustawiłaś na routerze i jaką masz kartę sieciową w kompie?

Kabel od dostawcy internetu podłączasz do interfejsu internet, urządzenia w domu podłączasz kablem do portów LAN. Uruchom wiersz poleceń na komputerze, na którym występuje problem i podaj wyniki poleceń :arrow: kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

ipconfig /all

netsh int ip show config

route print

nslookup doprobreprogram.pl

ping 8.8.8.8

netsh wlan show drivers

netsh wlan show profile

netsh wlan show networks mode=bssid

wmic nic list brief

wmic nicconfig

już mi działa, tylko od czasu do czasu po kolejnym włączeniu komputera często nie ma internetu, więc wtedy odłączam zasilacz od routera, włączam spowrotem i net jest :smiley: