Połączenie strony z Google+ - jak?

(Łukasz14) #1

Witam serdecznie. Mam pytanie, jak połączyć Google+ ze stroną, aby wyświetlały informację po wpisaniu nazwy mojej firmy bezpośrednio w Google, oraz było to podpięte do mojej strony?

Tak jak to ma np. allegro:

Chodzi mi, że po wpisaniu nazwy mojej firmy w Google wyskakuje po prawej stronie informację o niej. Np wpisuję "moja firma" i pojawiają się te informację jak na przykładzie allegro. Z góry dziękuję za pomoc :slight_smile:

post-51843-0-12260900-1398979601_thumb.j

(skrzek) #2

musisz użyć rel=publisher

tu masz więcej informacji http://www.advancessg.com/googles-relpublisher-tag-is-for-all-business-and-brand-websites-not-just-publishers/

(Łukasz14) #3

Okej, zrobiłem to. I teraz pytanie, Po jakiej frazie będzie mi to teraz wyświetlać?

(skrzek) #4

zapewne na frazy brandowe, jak na załączonym przykładzie.

i nie od razu - indeksacja zapewne trochę potrwa.

zweryfikuj również firmową stronę www na sekcji linki profilu G+

(Łukasz14) #5

Czyli rozumiem, że jeśli mam nazwę firmy “moja firma” i do tego mam wykupioną domenę “mojafirma.pl” zweryfikowałem stronę w G+ oraz dodałem ten link to po indeksacji strony przy wpisaniu frazy “moja firma” będzie wyskakiwać automatycznie podpięcie do G+? I jak to się ma z pozycjonowaniem? Bo jak na razie, na frazę “moja firma” jestem na 3 stronie.

(Łukasz14) #6

Minęło już trochę czasu i nadal nic :confused:

(skrzek) #7

a czy w ciągu tego czasu znalazłeś się na ‘jedynce’ pod brandem? bo chyba nie liczysz że na 30stej którejś pozycji załaduje Ci profil z G+ - na tej pozycji to możesz jedynie użyć swojego zdjęcia przy wyniku (jeśli oczywiście ładuje zdjęcia tak daleko).

(Łukasz14) #8

Jak można uzyskać w szybki sposób ten TOP1 dla tej frazy?

(skrzek) #9

Zoptymalizować stronę, zdobyć trochę linków, generalnie podstawy pozycjonowania powinny wystarczyć no chyba że nazwa którą sobie wymysliles jest już używana przez innych wtedy bedzie trudniej.

(Łukasz14) #10

Na polskich stronach nie jest używana, jedynie znalazłem na zagranicznych takową nazwę. Jeśli chodzi o zdobycie linków, to masz na myśli jakieś katalogi?