Połączenie strony z Google+ - jak?

Witam serdecznie. Mam pytanie, jak połączyć Google+ ze stroną, aby wyświetlały informację po wpisaniu nazwy mojej firmy bezpośrednio w Google, oraz było to podpięte do mojej strony?

Tak jak to ma np. allegro:

http://forum.dpcdn.pl/uploads/monthly_05_2014/post-51843-0-12260900-1398979601.jpg

 

Chodzi mi, że po wpisaniu nazwy mojej firmy w Google wyskakuje po prawej stronie informację o niej. Np wpisuję “moja firma” i pojawiają się te informację jak na przykładzie allegro. Z góry dziękuję za pomoc :slight_smile:

post-51843-0-12260900-1398979601_thumb.j

musisz użyć rel=publisher

tu masz więcej informacji http://www.advancessg.com/googles-relpublisher-tag-is-for-all-business-and-brand-websites-not-just-publishers/

Okej, zrobiłem to. I teraz pytanie, Po jakiej frazie będzie mi to teraz wyświetlać?

zapewne na frazy brandowe, jak na załączonym przykładzie.

i nie od razu - indeksacja zapewne trochę potrwa.

 

zweryfikuj również firmową stronę www na sekcji linki profilu G+

 

Czyli rozumiem, że jeśli mam nazwę firmy “moja firma” i do tego mam wykupioną domenę “mojafirma.pl” zweryfikowałem stronę w G+ oraz dodałem ten link to po indeksacji strony przy wpisaniu frazy “moja firma” będzie wyskakiwać automatycznie podpięcie do G+? I jak to się ma z pozycjonowaniem? Bo jak na razie, na frazę “moja firma” jestem na 3 stronie.

Minęło już trochę czasu i nadal nic :confused:

a czy w ciągu tego czasu znalazłeś się na ‘jedynce’ pod brandem? bo chyba nie liczysz że na 30stej którejś pozycji załaduje Ci profil z G+ - na tej pozycji to możesz jedynie użyć swojego zdjęcia przy wyniku (jeśli oczywiście ładuje zdjęcia tak daleko).

 

Jak można uzyskać w szybki sposób ten TOP1 dla tej frazy?

Zoptymalizować stronę, zdobyć trochę linków, generalnie podstawy pozycjonowania powinny wystarczyć no chyba że nazwa którą sobie wymysliles jest już używana przez innych wtedy bedzie trudniej.

 

Na polskich stronach nie jest używana, jedynie znalazłem na zagranicznych takową nazwę. Jeśli chodzi o zdobycie linków, to masz na myśli jakieś katalogi?