Połączenie TV i PC - kabel SVHS - Cinch/Euro wybór

Witam. Mam starego PC, kartą graficzną GeForce FX 5200, która ma wyjścia VGA, SVHS, Video. Chciałbym go podłączyć do telewizora (LCD) z wyjściami, Audio, Video, wyjście PC no i HDMI. Chciałbym zastosować, któreś z rozwiązań:

kablem SVHS - cinch

kablem SVHS - Euro

Które z tych rozwiązań będzie lepsze? Macie może jeszcze jakieś pomysły? Czytałem, że muszę zmieniać ustawienia karty graficznej na “telewizor” zgadza się?

S-Video daje lepszą jakość, więc należy wyjśće S-Video z grafiki podłączyć do wejścia Euro w TV.

Jeśli “wyjście PC” należy rozumieć jako złącze VGA to ono powinno dawać najlepszą w tym przypadku jakość obrazu.

jezeli twoj tv ma wejscie component + audio, to lepszy obraz uzyskasz na kablu s-video_coponent+audio

Zakładam że to twoja literówka , bo telewizor ma nie wyjście chyba, a wejście do podłączenia PC pod TV (tak samo jak zwykły monitor)

Podaj link do TV

Zgadza się trzeba ustawić Clone np. w sterownikach żeby było widać to samo na TV co na monitorze, jak podłączysz przez S-vhs

TV to Daewoo DLT-32G1. Zgadza się, chodziło mi o wejścia. Znalazłem zarówno tryb klonu jak i przełączania na odbiór TV.

Jeśli chodzi o wejście PC, to jest to VGA. Czy przy podłączeniu przez VGA też ustawia się Clone?