Połączenie Wi-Fi co chwilę się rozłącza

Witam, mam dosyć denerwujący problem z rozłączającym sie Wi-Fi. Posiadam lapka Lenovo z500 (win8), router to tp-link n750. Wi-Fi rozłacza się czasem kilka razy na minute czasem raz na 2 godz. Jedynym ratunkiem jest wyłączenie i właczenie karty w połaczeniach sieciowych. Prawdopodobnie problem zaczął występować po zmianie routera. Wcześniej był również tp-link dwu-antenowy ( nie pamiętam modelu) i wszystko bylo ok. Proszę o radę bo problem jest strasznie denerwujący…

Hej,

  • Próbowałeś aktualizować sterowniki do karty sieciowej w laptopie?
  • Jaką dokładnie kartę WiFi posiadasz?

Pozdrawiam,

Próbowałem, są aktualne. Karta to Intel® Centrino® Wireless-N 2230 ( jeśli to o to chodziło) :stuck_out_tongue:

Hej,

 

Jaka jest ich aktualna wersja?

Sprawdź na stronie http://www.intel.com/p/en_US/support/detect czy nie ma bardziej aktualnej wersji.

 

Pozdrawiam,

Dimatheus

Spróbuj wyłączyć oszczędzanie energii w opcjach karty sieciowej. Nie mam windowsa więc nie pamiętam jak to się dokładnie nazywało.

Na stronie którą mi podałeś, nie znalazło żandych sterów. Oszczędzanie energi jest cały czas wył. Nie wiem czemu ale jak narazie nic się nie dzieje :P. Magiczny komputer…

Hej,

  • A pojawił się jakiś konkretny komunikat czy też w ogóle wyszukiwanie nie zadziałało?
  • Spróbuj najnowszych sterowników przeznaczonych dla Twojego systemu z tej strony.
  • Z jakiego systemu korzystasz? Masz zainstalowane wszystkie poprawki i Service Packi?

Pozdrawiam,