Połączenie wieży Hi-Fi z komputerem

Witam, zamierzam połączyć wierzę Hi-Fi z komputerem. Lecz tu rodzi się moje pytanie, czy przy tych gniazdach co są ( zdjęcie niżej ) jest to możliwe połączyć ją do komputera ?? Pozdrawiam

10.jpg?screen

Proszę: http://sklep.all4m.com/procab-cab71115-kabel-mini-jack-stereo2xrca-p-3748.html

Kupisz to i te dwa chinche podłączasz do tych dwóch wejść na samej górze(zgodnie z kolorami)( możesz spróbować też do tych na samym dole, ale nie wiem czy zadziała) ,

a drugą końcówkę (mini jack) podłączasz tak samo jak słuchawki do komputera.

( w tym sklepie są jeszcze dłuższe kable)

Pomogłem?

Sugeruje kabelki podłączyć pod wejście video, a nie przeznaczone na gramofon. Mam tak podłączone u siebie i wszystko działa poprawnie.

Prawie dobrze tylko że nie do tych na górze (PHONO) tylko do tych niżej (VIDEO) bo Phono jest przeznaczone do podłączenia gramofonu który wymaga dodatkowego wzmocnienia i jak podłączysz pod te złącza dźwięk z kompa to wieża dostanie za dużą moc i dźwięk będzie przesterowany (będzie charczeć) lub nawet może paść wzmacniacz.

Nie wkładka ma większą czułość tylko wejście wzmacniacza w wieży przeznaczone na podłączenie gramofonu ma większą czułość (wkładka to jest to co jest zamontowane na końcu ramienia w gramofonie) a dokładniej to złącze oznaczone jako Phono nie przekazuje sygnału bezpośrednio do układu wzmacniacza tylko poprzez dodatkowy układ przedwzmacniacza (lub przekazuje bezpośrednio a to drugie poprzez dodatkowy układ obniżający moc sygnału).

Fakt faktem że najprawdopodobniej podłączenie pod Phono skutkowałoby przesterowaniem ale w najgorszym wypadku gdy w kompie byłaby ustawiona max głośność a komp by miał mocniejsza kartę dźwiękową to nawet mogłoby się zdarzyć że oberwałoby się trochę wzmacniaczowi (ale to w ekstremalnych przypadkach).