Połączenie z serwerem GG zostało zablokowane"czarnym opisem"

Mam otóż niespotykany dotąd nigdzie problem z gg 10. Otóż kiedyś przypadkowo stworzyłem bardzo długi opis"czarna linia" tego typu ████████████████. I od tamtej pory nie mogę połączyć się z serwerem. Jeśli wszystko skasuje i od nowa zainstaluje to jest OK. Chodzi mi tylko, żeby wrócić do poprzedniego profilu (chcę przywrócić w szczególności archiwum i listę kontaktów).

Pytanie

1.wysłałeś listę kontaktów na serwer gg lub do pliku-jeśli tak to pobierz na nowo

2.archiwum po ponownej instalacji chyba zniknie ,nie jestem pewny na 100%

3.w trakcie instalacji gg podajesz że masz konto i wklepujesz numer,który masz i hasło.Więc wracasz do poprzedniego profilu.

Spróbuj jeszcze skasować sam opis zrobiony przez ciebie albo loguj się na gg jako dostępny.

Opisu nie da się skasować. Najpierw trzeba być zalogowanym! Komunikat" Trwa logowanie do serwera" Więc nie zaloguje bo opis blokuje. Ten sposób który podałeś to ja wiem ale on nic tu nie pomoże. Jedyny sposób to czysta instalacja i nowy profil. Tyle tylko niech ktoś powie jak zaimportować archiwum z “zepsutego” profilu??? Samo zastąpienie (wklejenie) pliku Archive.db (27 MB) do nowego profilu nie ukazuje w gg archiwum (jest pusto).