Połączenie z siecią wifi możliwe dopiero po 20 resetach

Witam!

Jestem użytkownikiem laptopa, korzystam z sieci Wifi. Z tej samej sieci korzystają koledzy - 2 laptopy, telefon, tablet. I dodatkowo mój tablet. Początkowo było wszystko ok, działalo jak powinno. Ale po kilku dniach w laptopie (tylko moim) pojawił się problem:

Przy włączeniu lapka, nie łączy z wifi, manualnie też nie mogę się połączyć. Muszę resetować komputer i router po 10-20 razy aż w końcu zalapie. Przy czym w tym samym czasie net normalnie dziala na iPadzie, czy innych laptopach.

Natomiast łączecznie się na laptopie z innymi sieciami działa, jak stworzę sieć z telefonu, również dziala bez zarzutu.

Po wyłączeniu komputera, cała sytuacja resetowania do skutku się powtarza…

Pozdrawiam

WHISKEYn1

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Zobacz na nowszych sterownikach. Możesz użyć programiku http://drp.su/

Od 2 godzin internet mi się całkowicie przestał łaczyć. Poza tym to nie może być wina sterowników. Inne sieci mi działają, sieć z telefonu też. Nigdy takich provlemów nie mialem.

Edit: zainstalowałem ten program, wyszukał mi tylko coś związane z ksrtą graficzna. Nic dotyczące internetu