Połączenie zostało zresetowane podczas wczytywania i opóźnie


(Iwoh) #1

Witam,

w firefoxie mam takie komunikat jak w temacie. Komunikat ten występuje co chwilę, jak odświeżę stronę to się wczytuje. W google chrome po prostu pojawiał się komunikat, że strona nie istnieje, albo została przeniesiona gdzie indziej, ale po F5 sie wczytywała. Internet mam z Orange (jest to modem dwuzakersowy i cały czas było OK). Mniej więcej od miesiaca pojawiły się problemy, jak opisuję. Podejrzewam infekcje jakimś paskudztwem. Poza tym obserwuję coś takiego. Jak wpiszę adres strony w pasku adresu przeglądarki i zatwierdzę, to w okienku orange (Easy Wirelles Network) w miejscu gdzie pokazuję aktualną prędkość pobierania - widzę, że nic się nie dzieje. Prędkość zaczyna się ruszać dopiero po minucie albo i dłużej. Ze względu na te dziwne opóźnienia korzystanie z internetu jest bardzo uciążliwe.

Bardzo proszę o pomoc. Komputer był skanowyany Drweb cureit, wykrył parę wirusów, ale w sprawie internetu nic się nie poprawiło.

Poniżej logi z OTL.exe

https://wklej.to/tnFj

https://wklej.to/JlTB


(askow) #2

Na pocieszenie mogę dodać, że mam dokładnie to samo w Orange CDMA. Od kilku dni przeszukuję bez skutku moje dwa PC, nie mające ze sobą kontaktu. Windows XP i 7 64 bit (jeszcze ciepły). Prędkości w Netmeter test około 1400/400 ping około 100, a strony mulą. Więc może to jednak wina Dostawcy usługi. Zjawisko występuje od około 3 tygodni. Chyba, że wirusik jeszcze młodszy od mojego Windowsa.


(Iwoh) #3

Tak faktycznie to nie wina wirusa tylko Orange

Znalazłam coś takiego http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t ... c&start=30, zadzwoniłam do BOK i zlożyłam zażalenie. Dali mi 20% rabatu na internet przy następnej fakturze i niby pracują nad tym problemem. Apeluję do wszystkich którzy mają taki problem - piszcie, dzwońcie do BOK i bądźcie upierdliwi.