Połączenie zresetowane, nie wczytują się strony - Firefox


(Quentin) #1

Witam!

Mam problem z Firefoxem. Otóż od niedawna niektóre strony bardzo wolno się wczytują, które kiedyś otwierały się błyskawicznie. Nie wszystkie ale jakaś 1/3 stron na które wchodzę. W Google Chrome i Internet Explorerze jest OK. To samo jest z GMailem w Firefox. Wyświetla się komunikat cały czas:

Wyłączałem Zaporę Windows i antywirusa NODa32, ale to nic nie daje. Wina jest po innej stronie. Co więcej korzystam z laptopa, a na kompie stacjonarnym (obie w tej samej bezprzewodowej sieci) jest OK wszystko. Odinstalowywałem Firefoxa, instalowałem nawet najnowszą wersję Beta nr 5, ale dalej to nic nie daje. To też nic nie daje:

:arrow: http://mozillapl.org/wiki/Standardowa_D ... a:_Firefox

Szukałem jeszcze takich problemów na tym forum ale znalazłem tylko dwa tematy, w których nie udzielono odpowiedzi niestety:

:arrow: viewtopic.php?f=2&t=290925&hilit=+po%C5%82%C4%85czenie+zresetowane

:arrow: viewtopic.php?f=2&t=161022&hilit=+po%C5%82%C4%85czenie+zresetowane

Także byłbym bardzo, ale to bardzo wdzięczny jeżeli ktoś by mi pomógł :frowning:

PS. Reinstalacja systemu pomaga bo kiedyś już tak miałem ale chciałbym rozwiązać to w inny sposób. Nic też ostatnio nie instalowałem, więc nie ma mowy o "gryzeniu się programów"...


(Neon1992) #2

Hmm, nie wiem może to pomoże.

Firefox -> Narzędzia -> Wyczyść dane prywatne... -> zaznacz wszystko i OK.


(Capletonmix) #3

mam taki sam problem, ale nie caly czas - i czyszczenie nic nie pomaga... nie wiem czemu się tak dzieje :confused:


(Quentin) #4

Odnośnie tego resetowania to już przeszło - zainstalowałem ponownie Firefoxa. Ale te strony niektóre dalej bardzo wolno się wczytują. Odinstaluję przeglądarkę - jest OK, ale po 5 uruchomieniach znowu jest tak jak przedtem. Już nie wiem co robić... :x


(Neon1992) #5

Z jakich DNSów korzystasz?