Połączony z wi-fi ale mimo to ograniczony

Witam. Wracam z 2 problemem. Po backupie z w10 do 7 mam taki problem. Wi-fi działa na jakieś 20 minut po czym mam ograniczony na sieci. Chciałbym pograć sobie w diablo 3 to nie ma szans bo nawet do battlenetu mnie nie chce połączyć . Ja jestem w tym zielony, ale myślę, że ktoś potrafi się tym zająć. Bardzo proszę o pomoc, Dziękuje i pozdrawiam ;]

Witaj. Zająć to może się tym serwis. Jak chcesz pomocy na forum, to podaj trochę więcej informacji - znika całkiem ikona połączenia? Podaj co za komputer, jaka karta sieciowa (wifi) i co oznacza “backup do Windows 7”.

Jeżeli nie chcesz podzielić się z nami swoją specyfikacją, to po pierwsze spróbuj przeinstalować sterowniki do karty sieciowej. Po drugie może jest to wina twojego dostawcy internetowego.

Z dostawca jest dobrze. Router to tp link archer C20i. A kart mam kilka. Mam realteka PCIe GBE Family Controler. Jakas Intel® Centerino® Wireless-N 1030. 2x Microsoft Virtual Wi-fi Miniport adapter. Internet na innyh laptopach dziala a u mnie nie.

Komputer to Hp pavilion dv6. Backup z 10 do 7 tzn ze mialem windowsa 10 zaktualizowanego ale wrocilem do windowsa 7.  Ikona nie znika. Mam na niej zolty znak z wykrzyknikiem. Nawet jesli go nie ma i pisze ze jest dostep do internetu to nie dziala.

Sprawdż ,czy nie masz włączonego oszczędzania energii na karcie wifi.

Klaps gdzie to sprawdzic?

 

 S_tart_ - p_anel sterowania_ - s_ystem i konserwacja_ - m_enedżer urządzeń_, w gałęzi k_arty sieciowe_ wybierasz odpowiednią kartę sieciową i z menu kontekstowego wybierasz w_łaściwości i  zakładkę z_arządzenie energią. Odznaczasz pole jeżeli jest zaptaszkowane i restart…

http://windows7forum.pl/problemy-z-karta-wifi-w-windows-7-104-t

nic to nie dalo