Polanie2-nie odpala

Mam kartę graficzną Intel. Gra Polanie2 nie chce odpalić, pojawia się komunikat . że karta nie obsługuje T&L. Czy są jakieś dekodery, craki aby możnabyło uruchomić?

Pozdrawiam

Figowaty :oops:

Musisz mieć karte z sprzętową obsługą T&L np TNT2.

Jaką masz karte?

Na tym Forum mozesz pytać o wszystko, ale nie pytaj o cracki/seriale.

np. GF 6600,Radeon 9550,9600,po prostu masz kartę,która nadaje się do biura,nie do gier,jeśli chcesz pograc,kup którąś z kart,najtańsze kosztują ok 250 zł,unikaj GF 4MX 440,jest to obcięty Geforce 3,a jego wydajnośc nie dorównuje nawet dwójce,chyba,że grasz tylko w starsze gry,na to nie ma żadnych patchy,bo to musi obsługiwac sprzęt,jeśli masz słabego kompa,to potrzebna jest często jego przebudowa,do tych kart musisz miec gniazdo AGP 8x,jeśli masz to zakup tylko kartę,a zasilacz jakiej masz mocy,podaj całą konfigurację komputera,jaki procesor pamięc ram,itd

moja konfiguracja

płyta główna i-Dna model GA-8i945gmf karta zintegrowana na płycie chipset intel 945g muzyka zintegrowana realteck hd audio 7.1 procesor dual core 2.66 ramy 1 gb ddr2 533 mhz dual dyski wd 80 gb ide seagate 250 gb sata

To bardzo pomogło,słabym ogniwem jest tu karta grafiki,jeśli masz gniazdo PCI Express wyłącz tą na płycie i kup chocby najtańszego Radeona X550,w cenach drozszych,ale szybszych kart musisz się zorientowac,albo nowy GeForce,odczujesz poprawę grafiki w grach,uruchomisz wiele tytułów,które wymagają shaderów,są to jednostki cieniowania wymagane w nowych grach

Ja kiedyś miałem Tnt2 i mi polanie nie odpaliło.