Pole radio button zaznaczone, ale zaznaczenie nie jest niewidoczne

Witam. Jaki może być powód tego, że pomimo tego, iż dane pole radio button ma atrybut “checked”, to zaznaczenie nie jest widoczne? Pokrótce mówiąc, mam sytuację taką, że wyświetlam tabelę z danymi i mam możliwość zaznaczenia jednego pola. Po kliknięciu do ciasteczka są zapisywane informacje o tym, jaka tabela jest wyświetlana i jakie jest id zaznaczonego rekordu. Jednak po odświeżeniu strony zaznaczenie znika, ale tylko dla pierwszego rekordu. Jakbym zaznaczył drugi lub każdy inny, to odpowiedni rekord byłby zaznaczony. Ciekawa jest rzecz taka, że po zaznaczeniu pierwszego rekordu i odświeżeniu strony, rekord już nie jest zaznaczony, ale w źródle strony pole radio button przy tym rekordzie ma atrybut “checked”. 

  1. Pokaż całego forma

  2. masz błąd musisz mieć:

    type=“radio”

 

Dzięki za zainteresowanie, ale już błąd odkryłem, type=radio nim nie jest. Korzystałem z pluginu DataTables i z nim jest związany błąd, który powoduje, iż nie zawsze zaznaczenie jest widoczne przy radio buttonach. Wystarczyło do pewnej opcji przypisać wartość false i ten bug już nie występował.