Poleasingowy laptop dell e6530

Witam
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7150000567 Czy warto? Potrzebuję laptopa głównie na studia (informatyka) czasami sobie pograć w jakiś gry (głównie starsze tytuły). Zależy mi żeby bateria dość długo trzymała. Czy ma ktoś doświadczenie z tym sprzedawcą??

Ja bym poszukał w tej cenie z SSD min 240GB, kamerką oraz podświetlaną klawiaturą bez naklejek. No i oczywiście system w wersji pro musi być.

A co polecacie powiedzmy do 2000 zł, najlepiej dell. Na systemie mi kompletnie nie zależy.

Chociażby tu masz z ssd i klawiaturą polską z podświetleniem (w pierwszym linku są naklejki):


Systemu nie potrzebujesz bo używasz linuxa czy myślisz o msdn? Jeżeli masz z msdn, to przeczytaj sobie licencję jeszcze raz.
A z drugiej strony, to jest fajny, ale totalnie niemobilny komputer.

Tu masz jeszcze bardzo dobry komputer:


W przyszłości klawiatura do wymiany ~100 zł. Poczytaj sobie o tej serii.

Linux ew. dualboot.

Sprawdź amso.pl - rewelacyjny sprzedawca, dobre warunki, gwarancje, legalne systemy, darmowa wysyłka i w razie jakby coś nie pasowało zwrot.

Pytanie czemu totalnie niemobliny? Bo ciężki?? Bo waga niezbyt mi przeszkadza (nie jest aż tak duża ok. 3kg)

Dodaj zasilacz…
Dla mnie optymalny rozmiar laptopa to 12-13".
15" to może mieć laptop którego używasz jako jedynego komputera w domu.
Kluczowe tu jest “w domu”.
powyżej 15" sprzęt nie nadaje się do noszenia, jest duży, ciężki a i do korzystania z niego trzeba więcej miejsca.


A np cos takiego??

Za tyle masz też Lenovo W520 w całości w magnezowej obudowie a nie tylko metalowe wstawki, SSD, matryca 1080p, i Quadro…
Z Dellami różnie bywa, ThinkPady 5 godzin pracy mają w standardzie a baterie do nich kosztują 50 złociszy.
Stacje dokujące za grosze.
Możliwości (zwłaszcza w seriach “W”) montażu nawet trzech dysków.
Ciągle jednak nie rozumiem po co chcesz codziennie tarmosić na uczelnię stację roboczą skoro można coś lżejszego.