Poleasingowy laptop - Dell kilka opcji

Znalazłem jeszcze taki http://allegro.pl/dell-m4800-i7-4800mq-8gb-120ssd-k2100m-fhd-w7p-i7245646303.html

za 2599

wysłałem też zapytanie i cena bez dysku to 2450
klawiatura polska +60zł brutto

Tak więc taki laptop jak tutaj z klawiaturą qwerty us z płaskim klawiszem enter bez dysku 2450 + 60 = 2510

  • do tego jakiś dysk muszę kupić tym razem chciałbym SSD… ale jak to wtedy wygląda z gwarancją?
  • dodatkowo hdd może wezmę z tego mojego starego inspirona n5010 (500gb)?

Ten wyjdzie mnie taniej i jest chyba lepszy niż opcja 2)

Tamten 4800mq natomiast ten wspomniany 4700mq Ale z grafiką k2100m

Dodatkowo ten posiada gwarancję 12 miesięcy door 2 door

Ten jest naprawdę spoko. Dobra grafa i7 to nic, że słabszy. Bierz z polską klawą. Co do gwarancji w razie problemów z laptopem odsyłasz go bez dysków i tyle, a dysk ma swoją gwarancje.

Instalacja dysku lub RAM w dellach to kwestia odkręcenia jednej klapki i masz dostęp do środka.

Dowiedz się czy w zestawie są wszystkie potrzebne akcesoria do montażu dysków. Dyski w laptopach są mocowane najpierw w specjalnych dla danego modelu ramkach, a dopiero potem wkładane do komputera i przykręcane do obudowy.

Dużo zależy jaki masz dysk w starym laptopie, generalnie HDD są stosunkowo tanie.



Oba z pięcioletnią gwarancją. Nawet znajdziesz coś jeszcze tańszego:

SSD też są w fajnych cenach:

Jak klawiatura podświetlana to naprawdę fajną ofertę znalazłeś. Sprawdź tylko kupującego przed zakupem, żeby nie było rozczarowania. Jak jest opcja to pojechałbym po niego osobiście. Używany sprzęt jednak lepiej zobaczyć na własne oczy przed zakupem.

EDIT:
Pamiętaj, że jak kupisz bez dysku nie będziesz miał zainstalowanego systemu i prawdopodobnie płyty z systemem również nie dostaniesz. Możesz spytać się czy są w stanie dołączyć płytę z systemem, a jak nie we własnym zakresie będziesz musiał ją zorganizować.
CD-Key do systemu będziesz miał z naklejki, powinien działać. Jednak nie będziesz mógł go użyć do pobrania obrazu systemu ze strony MS ponieważ przechodzą tam tylko CD-KEYE wersji BOX, a ty będziesz miał OEM.

Mimo to da się przy pomocy specjalnego programu pobrać ISO ze stron MS, ale ostatnio ktoś w jakimś wątku mówił, że już on nie działa. Osobiście całkiem niedawno pobierałem ISO i faktycznie był jakiś problem, ale udało mi się go rozwiązać. Na tą chwilę nie pamiętam już szczegółów.

Co do informacji na temat tego laptopa

dostałem informację, że klawiatura jest nowa, poświetlana i qwerty eu… wysłałem ponowne zapytanie czy jest to na pewno z płaskim klawiszem enter. Nie ma żadnego problemu żeby sprzedać laptopa bez dysku z pamięcią zmniejszoną do 8gb i cena takeigo laptopa to 2200zł brutto… trochę dziwne… z 2849 na 2200?


Co do tego… to dostałem informację że klawiatura polska to +60zł brutto jak napisałem… a podświetlana +120zł brutto dodatkowo o którym jeszcze nie wspominałem, bo raczej takiej nie potrzebuję… piszę bezwzrokowo… mnemotechnicznie na dość wysokim poziomie więc nie muszę widzieć klawiszy by coś wystukać :wink:
153 wszystkich transakcji - w tym 150 polecam a tylko 3 nie polecam

Takie jeszcze jedno pytanie… moja klawiatura ze starego laptopa… nie będzie pasować do tego precision m4800?

Co do dysku HDD w tym moim starym dellu to muszę odkręcić wszystkie śrubki, potem zdjąć klawiaturę… pod klawiaturą odkręcić kilka śrubek i dopiero wtedy mam dostęp do dysku który po prostu wysuwam… i już mam go w ręku.

Wszystkie są przepłacone, zwykle najsłabsze SSD i RAMy. Ja kupiłbym podstawową opcję z HDD, i np. 4GB RAMu a resztę sam dokupił- porządne i z oszczędnością.

Podpiąć pewnie podepniesz i uruchomisz, ale nie przymocujesz na stałe.

Tutaj sytuacja już tak nie wygląda.