Polecane (darmowe) antywirusy w 2015 roku

Witam wszystkich. Wiem, że wychodzę z dość oklepanym tematem ale chyba dawno nie było żadnego testu darmowych antywirusów ze strony dobrychporgramów.pl .W związku z tym mam kilka pytań : 1. Czy jeszcze kiedykolwiek takowy będzie ? 2. Może są tutaj osoby, które poleciłby na podstawie własnych doświadczeń, wiedzy dobre free antywiry ? Nie ufam (jak i pewnie większość z Was) oficjalnym testom bo chyba każdy wie, że są nieobiektywne :slight_smile: Zapraszam do dyskusji ! 

Witam,

 

Co prawda używam od dawna płatnego NOD32, ale z darmowych, które obecnie polecam to http://www.360totalsecurity.com/ - zainstalowałem go już znajomym na kilku komputerach i działa naprawdę sprawnie, do tego nie obciąża systemu.

Ja na wszystkich komputerach z Windowsem instaluje Comodo Internet Security. Bardzo przyjemny pakiet z firewallem. Dosyć dobre prekonfigurowane reguły i świetny tryb nauki. Co do testów antywirusów to nie pojawiają się pewnie bo nie ma kto za nie zapłacić :wink: Nigdy żadnym testom nie ufałem.

polecam 360 TS

Co jak co ale 360 quiho to bym sie bal instalowac. Poczytajcie sobie o szefie tej firmy :slight_smile: Antywirus byc moze dobry ale nie wiem czy nasze dane sa bezpieczne w tej firmie.

… a w której są?

No racja. Ale jak juz otwarcie krążą fakty,że ta firma jest podejrzana to lepiej unikać…

avg free jest dobry