Polecenie pasty termoprzewodzącej i sprężonego powietrza

Witam, polecicie jakąś dobrą pastę do procesora Intel Celeron? Oraz sprężone powietrze.

 

Coś znalazłem sam na internecie ale nie chce kupić jakiejś lipnej pasty, dlatego wolę się Was zapytać.

 

Najlepiej by było gdyby cała kwota (wraz z przesyłką) zamknęła się w 50 zł.

 

A sprężonego powietrza im więcej tym lepiej :slight_smile:

Zalman STG-2 jest niezła, łatwa w nakładaniu i b.dobra pod względem parametrów termicznych.

Sprężone powietrze dowolne z komputerowego.

A jakaś tańsza pasta? Lub czy ta, którą mi poleciłeś wystarczy tak na kilka nałożeń? :slight_smile:

Tą pastą spokojnie 7-8 procków obsmarujesz, nawet więcej przy bardziej ekonomicznym smarowaniu, wiem bo mam już drugą taką samą.

No to bardzo dobry wynik. A ile taka pasta może poleżeć w temperaturze pokojowej? :slight_smile:

2-3 lata myśle spokojnie (jako otwarta), choć moją mam już 4 lata i nadal jest tej samej konsystencji co nowo kupiona.

No to myślę, że się zdecyduje na jej zakup. 7 smarowań to sporo. A powietrze byle jakie? :smiley:

Powietrza nie używam, ale bardziej zwracaj uwagę co najwyżej na wielkość niż markę w tym przypadku.

Polecam pastę Arctic MX-2 oraz zapoznanie się z artykułem Test past termoprzewodzących – mity i fakty na str. 5 masz test sposobów nakładania pasty.

Ja od siebie mogę również polecić pastę Noctua NT H1 duża tuba fajnie się rozprowadza i ma dobrą wydajność