Polecenie tracert pokazuje jeden adres ip

Witam od jakiegoś czasu polecenie tracert nie ważne jaki adres czy stronę podam pokazuje tylko jeden adres tak jakbym pingował. Nie pokazuje drzewa połączeń czemu tak może być?

Używasz windows czy linuksa?

Windows

Nie masz przypadkiem łącza mobilnego?

Nie, moj komp jest podłączony do serwera a serwer łączy się z netem

To tylko daleki strzał ale może masz zawirusowany komputer.

Spotkałem się z przypadkiem że wirus podmieniał wszystkie zapytania do DNS o adresy stron na zapytanie o jedną konkretną stronę która wyświetlała treść oryginalnej strony którą chciało się odwiedzić dodając do niej reklamy, to pasuje do twojego opisu problemu.

Przeskanuj kompa programem AdwCleaner i jakimś dobrym antywirem.

Sprawdź czy ci wirus nie podmienił adresów DNS, poniżej masz listę fałszywych adresów DNS:

Fake DNS list:

    5.45.75.36
    5.45.75.11
    95.211.241.94
    95.211.205.5
    95.211.156.101
    37.252.127.83
    69.85.88.100
    62.113.218.106

Wyświetla się tylko 1 adres czy braki odpowiedzi? Jeśli to drugie, to prawdopodobnie router nie przepuszcza pakietów ICMP z polecenia tracert. Ja mam tak na swoim routerze TP Link WR543G. Szukałem kiedyś rozwiązania i znalazłem jedynie odpowiedź, że ten router nie przepuszcza właśnie tracert/traceroute. Widocznie wada fabryczna.

Witam dzięki za odpowiedzi, wyświetla się 1 adres ale w zależności od tego gdzie wyznaczam tracert. Wchodziłem na serwer przez pulpit zdalny i to samo hm.

Śledzenie trasy do wp.pl

z maksymalną liczbą 30 przeskoków:

to taki komunikat jest… i czasami się udaje czasami nie a czasami że jest maksymalna liczba przeskoków. Zwiększam przeskoki i to samo.