Polecenie wykonania instrukcji TYLKO dla pewnego przedziału tablicy [od do] c++

ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddsssvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Jaki język? Jeśli chodzi o PHP to przydatna będzie tutaj funkcja array_slice: http://php.net/manual/en/function.array-slice.php

To jest niewykonalne, każdy komputer ma ograniczoną ilość pamięci i nie da się czegoś takiego zrobić. W ogóle skąd pomysł na takie coś? Do czego Ci taka tablica jest potrzebna?

Zawsze możesz dynamicznie rezerwować pamięć i dbać o to by tworzona była coraz to większa tablica. Coś jak to zrobiono w klasie string.

Może pomoże Ci w tym taki przykład cpp.sh/2dqn3

Powiedz może najpierw jaki problem chcesz rozwiązać w ten sposób, bo wygląda to na typowy przypadek problemu XY.

…assssssssssssssssssssssssssssssss

Znowu podałeś kawałek kodu i fragment niezrozumiałego dla mnie algorytmu. Powiedz jaki problem próbujesz rozwiązać?

Przepraszam, myślałem że to Ty potrzebujesz pomocy :slight_smile: wesołych świąt! :slight_smile:

Ja już nie chciałem się udzielać, ale podobnie jak @hindus teraz w ogóle nie rozumiem problemu. Zupełnie nie wiem co ty chcesz robić i po co Ci to w ogóle jest.
Zupełnie niezrozumiałe było jeszcze to jak rozpisałeś przykład wcześniej ustalając zasady:

  • gdy wypadnie 0 to jest to przegrana i odejmujemy 1 (-1) punkt(?)
  • gdy wypadnie 1 to jest to wygrana i dodajemy 1 (+1) punkt(?)

a później w przykładzie wypadło 0 i zrobiłeś -6, co w ogóle jest dla mnie nie zrozumiałe i nie wiem skąd się wzięło.

Gdybyś umiał czytać to byś wiedział.

To pierwszy i ostatni temat na tym forum.

1 polubienie

nie dziękuję, nie obchodzę bo używam umysłu(staram się).

Programista powinien myśleć, czy myślisz że obchodzisz? To spowodowane brakiem myślenia czy tchórzostwem do podjęcia wyzwania zmian ku Dobremu i Prawdzie?