Polecenie zestawu głośników 5.1 do 600 zł

Witam czy moglibyście mi polecić jakiś zestaw głośników 5.1 tak do 600 zł Były używane do wszystkiego muzyka, filmy, gry. Miałem wcześniej Logitech x540 i jak dla mnie były super Jednak zaczęły szwankować. Byłem dzisiaj w sklepie i kupiłem Logitech x530. Szukałem trochę po necie i wybrałem kilka egzemplarzy ale okazało się ze już ich nie produkują wiec wybrałem te. Niestety po podpięciu okalało się ze wyłapują jakieś rosyjskie radio i zwróciłem je. Tak więc proszę was o propozycje. Jakiegoś dobrego zestawu w tej cenie. Może tak z 2 drożnymi satelitami. Pilot nie jest konieczny bardziej zależy mi na dobrej jakości dźwięku ale tez chciałbym ze cale ustawienia mieć pod ręką coś jak ten włącznik w Logitech x540 nie wiem jak się on fachowo nazywa, w x530 subwoofera się z tylu ostawiało. Fajnie było by tez jakby głośnik centralny można by było postawić na monitorze LCD tak jak w x540. Chyba przyzwyczajenie.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Jeśli chodzi ci o typowe głośniki komputerowe to w tej cenie proponuję Genius 5050 lub Genius 6000. Na pewno będzie to lepszy wybór niż plastikowe Logitechy. Masz tutaj trochę opcji modyfikacji już na samym subwooferze.

A w komputerze masz jakąś lepszą kartę muzyczną czy korzystasz ze zintegrowanej? Do takiego zestawu warto byłoby skorzystać choćby z karty Asus Xonar DG.

Do 600 zł lepszych od x530 nie znajdziesz. Sam miałem i bym ich nie zmieniał (teraz mam microlab solo7c 2.0) gdyby chrześniak nie powciskał mi tych stożków na membranie. Zastanawiałem się nad: Logitech Z906 5.1 THX jednak w Twoim przypadku to cena troszkę wysoka.

Dziękuje za tak szybką odpowiedz. Co do karty to mam Creative Sound Blaster X-FI Xtreme Audio. A co do zestawu Logitech Z906 5.1 THX to rzeczywiście troszkę drogi aż takim melomanem nie jestem. Geniusy wezmę pod uwagę. A co sadzicie o Logitech Z506 Surround Sound Speakers. Pozdrawiam

Sam,mam Creative 5.1 polecam bardzo :slight_smile: Cena nie jest wysoka, a naprawdę warto!