Polecenie zestawu głośników 5.1 do 600 zł


(Ankou) #1

Witam czy moglibyście mi polecić jakiś zestaw głośników 5.1 tak do 600 zł Były używane do wszystkiego muzyka, filmy, gry. Miałem wcześniej Logitech x540 i jak dla mnie były super Jednak zaczęły szwankować. Byłem dzisiaj w sklepie i kupiłem Logitech x530. Szukałem trochę po necie i wybrałem kilka egzemplarzy ale okazało się ze już ich nie produkują wiec wybrałem te. Niestety po podpięciu okalało się ze wyłapują jakieś rosyjskie radio i zwróciłem je. Tak więc proszę was o propozycje. Jakiegoś dobrego zestawu w tej cenie. Może tak z 2 drożnymi satelitami. Pilot nie jest konieczny bardziej zależy mi na dobrej jakości dźwięku ale tez chciałbym ze cale ustawienia mieć pod ręką coś jak ten włącznik w Logitech x540 nie wiem jak się on fachowo nazywa, w x530 subwoofera się z tylu ostawiało. Fajnie było by tez jakby głośnik centralny można by było postawić na monitorze LCD tak jak w x540. Chyba przyzwyczajenie.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.


(Ascent) #2

Jeśli chodzi ci o typowe głośniki komputerowe to w tej cenie proponuję Genius 5050 lub Genius 6000. Na pewno będzie to lepszy wybór niż plastikowe Logitechy. Masz tutaj trochę opcji modyfikacji już na samym subwooferze.

A w komputerze masz jakąś lepszą kartę muzyczną czy korzystasz ze zintegrowanej? Do takiego zestawu warto byłoby skorzystać choćby z karty Asus Xonar DG.


(jasiu87) #3

Do 600 zł lepszych od x530 nie znajdziesz. Sam miałem i bym ich nie zmieniał (teraz mam microlab solo7c 2.0) gdyby chrześniak nie powciskał mi tych stożków na membranie. Zastanawiałem się nad: Logitech Z906 5.1 THX jednak w Twoim przypadku to cena troszkę wysoka.


(Ankou) #4

Dziękuje za tak szybką odpowiedz. Co do karty to mam Creative Sound Blaster X-FI Xtreme Audio. A co do zestawu Logitech Z906 5.1 THX to rzeczywiście troszkę drogi aż takim melomanem nie jestem. Geniusy wezmę pod uwagę. A co sadzicie o Logitech Z506 Surround Sound Speakers. Pozdrawiam


(Kuciak1232) #5

Sam,mam Creative 5.1 polecam bardzo :slight_smile: Cena nie jest wysoka, a naprawdę warto!