Police simulator: Patrol Officers - steam - nie uruchamia

Dzień dobry,
zakupiłem na steam grę Police simulator: Patrol officers. Gra jest w fazie beta. Od razu zaznaczam, że jestem szarakiem jak chodzi o komputery stąd też nie byłem pewien czy gra pójdzie, tzn. czy mam sprzęt, który spełnia wymagania (tzn. wątpliwości głównie dotyczące karty graficznej). Postanowiłem spróbować i stało się coś dziwnego. Gra się uruchomiła i dwa razy zagrałem na średnich ustawieniach graficznych - momentami nieznacznie lagowała, ale tak poza tym całkiem płynnie szło. Aż tu nagle za trzecim razem nie idzie uruchomić. Na kompie nic nie doinstalowywane, odinstalowywane, miejsce jest, nikt gry nie aktualizował przez ten czas. Podczas uruchamiania taki komunikat:


Ok byłem gotowy na kilka rzeczy: gra się nie uruchomi, uruchomi, ale będzie strasznie lagować lub wyrzucać. Ale to, że dwa razy działa bardzo dobrze i jej się odwidziało mnie zdziwiło. /gdyby tam w komunikacie coś pisało o jaki plik chodzi próbowałbym pogrzebać, ale tak się boję. Jakieś sugestie co się da z tym zrobić?

podaj pełną specyfikację komputera.

Błąd „0x887A0006 - HUNG” to zazwyczaj kwestia sterowników do grafiki.

Specyfikacja

ProcesorIntel Celeron N4020
Taktowanie procesora [GHz]1.1 - 2.8

Liczba rdzeni 2

Pojemność dysku SSD [GB]128

Wielkość pamięci RAM [GB]4

Typ pamięci RAMDDR4

Karta grafiki

Intel UHD Graphics 600

Windows 11

Jeśli czegoś brakuje dajcie znać proszę

Procesor i grafika na granicy minimalnych wymagań, ale RAM masz o połowę za mało.
Reasumując - gra nie powinna się uruchomić i działać.

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.