Polifonia Sagem my x5-m

Sagem my x5-m -jaki format pliku muzycznego wyslac MMS aby moc ustawic go jako dzwonek ??

MID moze byc ??

Powinno być:

:stuck_out_tongue: bo go miałem :stuck_out_tongue:

Myśle że MID może być :mrgreen: ale wątpie by w jakimkolwiek odtworzyło bo próbowałem wszystkiego aby jakiś dzwonek se z neta wysłać i dupa :? nawet jak sie nie ściągnie tapety tylko ktos mi wysle albo wysle z neta to nie można ustawić jej jako tapety. Więc według mnie możesz sobie darować :stuck_out_tongue:

Ja tapete wyslalem MMS z Orange.pl :stuck_out_tongue:

Tylko dzwonek tez chce :evil: A ja wyslalem MID-a MMS-em to nie doczytalo :frowning:

@Dudek14

dziękujemy za uwagę godną podziwu!

dzięki Pana wypowiedzi zmieniłem cały swój światopogląd!

Lecz i Pan jest w błędzie!

Proszę waść Pana sprawdzić sobię na stronie internetowej producenta ów telefonów, iż prawidłowo powinno się pisać:

Sagem myX-5m

Proszę o wybaczenie że wskazuję wielmożnemu Panu, lecz był Pan w tak poważnym błędzie iż postanowiłem Panu zwrócić uwagę gdyż jestem przekonany, iż zmieni to Pana cały światopogląd.

@topic:

może spróbuj wysłać jakis *.amr *.mmf *.mid najlepiej poproś jakiegoś kumpla żeby wysłal Ci w 1 mms’ie po 1 dzwonku z każdego z tych rodzajów i będziesz wiedział co działa :slight_smile: a pozatym na pewno gdzieś na forum w necie będzie poszukaj w googlach :slight_smile:

Wyslalem i nie dziala :frowning:

Da sie wyslac za pomoce MMS w ORANGE.PL ??

Nie moge sprawdzic bo aktualnie nie mam konta tam :?

nie kapuje pyt :expressionless:

chodzi o to czy przez koma da się wysyłać w sieci orange? -da sie

czy da sie wysyłac z jakiejś stronki orange.pl? -nie mam pojęcia nie próbowałem :expressionless:

jest stronka http://www.orange.pl i z niej mozna wysylac darmowe MMS i moje pytanie dotyczylo czy mozna za jej pomoca wyslac pliki:

:wink: :wink: :wink:

@up

hmm…nie mam pojęcia nigdy z tego servisu nie korzystałem :expressionless: spróbuj :slight_smile: może sie uda =p

*. WAV

polkO tylko że WAV zajmuje dużow ięcej miejsca niż MID :frowning:

A czy jak zakupie kabel i jak prześle za pomocą kabla MID-a to odczyta ??

tak

lecz w Sagemach tak jest że nie da się wysłać aplikacji Java, trzeba przez Wap ściągnąć :frowning:

ale dzwonki i tapety normalnie przez kabel usb lub Irdę idą dobrze :slight_smile: