Polonizacja pakietu office

Dostałam z zagranicy MS Oficce 2007 w wersji angielskiej. Czy mogę go jakoś spolonizować?

http://office.microsoft.com/en-us/proje … 71033.aspx

nie można spolszczyć offica

Dlaczego tak sądzisz ??

słyszałeś o

nie słyszałem ale to chyba jakaś nowość. przecież nie dawno nie był można spolszczyć offica a tym bardziej windowsa. Była wersja PL albo Ang.

Jeśli już można to sory że wprowadziłem w błąd

Można. Od kilku lat

no to nie wiedziałem o tym. Sory za wprowadzenie w błąd

Witam to mój pierwszy post na forum :mrgreen: .

Mam taki sam problem jak koleżanka zorija. Mojego offica 2007 pro wygrałem na jednej konferencji organizowanej częściowo przez Microsoft. Niestety, przedstawiciele MS przyjechali prosto z Irlandii i zabrali ze sobą pudełka z oprogramowaniem.

Nie bardzo rozumiem jak mam skorzystać z tego Multilingual User Interface, bo jakoś nic nie mogłem dokładniejszego znaleźć na stronach Microsoftu. Czy ja muszę dodatkowo za taką usługę zapłacić, czy mam możliwość po prostu ściągnięcia jakiegoś pliku z językiem Polskim? Mogę dodać, żę na naklejce licencyjnej mojej kopii widnieje napis “ENGLISH INTL”, więc może mam już ten pakiet na płytce i mogę bez obaw zainstalować offica?

Będę wdzięczny za odpowiedź i proszę o wyrozumiałość, bo średnio się na tym znam.

MUI jest dostępny w ramach subskrybcji MSDN i tylko w ten sposób może zostać zakupiony

Dzięki za odpowiedź, ale w ty momencie niezbyt mi się widzi ta cała subskrypcja MSDN. W sumie to zależałoby mi tylko na polskim słowniku do worda 2007, bo z angielskim interfejsem sobie poradzę. Nie znalazłem nigdzie w sieci nic o możliwości ściągnięcia takowego. Mam pytanie czy da się jakoś “zaimportować” polski słownik z worda 2003 do 2007? Lub w jakikolwiek inny sposób uzyskać go w wordzie 2007?

Nie, nie da się zaimportować z Office 2003. Zmienił się format słownika

Ha znalazłem rozwiązanie :stuck_out_tongue: .

Zdecydowałem się w końcu na instalację pakietu Office 2007, ale pozostawiając starszą wersję na dysku. W Wordzie mam ten sam polski słownik co w 2003 i działa bez zarzutu. Interfejs oczywiście pozostał angielski, ale to już małe piwo.

Ciekawa informacja. Zapamiętam sobie. Dziękuję