Połowa głośników nie działa

Witam ! Mój problem polega na tym że mam głośniki creative 5.1(wejścia zwykłe nie pozłacane ) i karte Creative Sound Blaster audigy zs 2 gold i jak podłączam głośniki i odtwarzam film , muzykę itp działają tylko 2 lub 3 i subwoofer. Kiedyś też miałem taki problem ale jak odtwarzałem filmy w BestPlayer a muzyke w Foobarze wszystko działało i było ok ale wtedy miałem tanią kartę 5.1 PCI Audio Card . Ale później głośników przestałem używać i wolałem kupić sprzęt do dobrej gry w cs 1.6 więc zakupiłem karte audigy i słuchawki Sennheiser HD 485 i jest cacy ale w cs już gram rzadko (jest lato czas na szpan z muzyką ale słuchawek używam nadal a wtedy słabo działać one będą na tamtej karcie zresztą nie chce mi się ciągle przemieniać kart i instalować sterowniki , więc wiecie co zrobić żeby na tej karcie audigy działał mi każdy głośnik ? Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc

Jaki system, jakie kodeki ?

Wiesz jeżeli chodzi o system operacyjny mam windows xp profesional a sterowniki do karty mam creative sound blaster audigy zs 2 gold , a jak można sprawdzić kodeki ?

W dodaj/usuń programy ,chodzi mi np o paczki typu K-lite itp, lub AC3 Filter ,FFDshow.

Hej,

A nie masz przypadkiem w panelu Creative’a możliwości włączenia funkcji CMSS-3D?? W ustawieniu 3D miksuje dźwięk to domyślnie zaznaczonego formatu - 2.0, 4.0 lub 5.1 - a w ustawieniu Stereo Surround w każdej parze głośników odtwarzany jest dźwięk stereo.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Mam K-litle Codec Pack 3.7.0 Corporate Edition

Sprawdzałeś to co pisze Dimatheus?Tą sytuacje może powodować filtr AC3 Filter ,np w Vista Codeck Package ,jest możliwość wyłączenia tego filtra, poszukaj w ustawieniach K lite opcji wyłączenia AC3 (disable AC3 Filter)