Polowanie.dobreprogramy.pl O co chodzi?

Zgaduję: w losowych miejscach na portalu będą się pojawiały oczka. Będzie należało znaleźć je wszystkie, kliknąć w nie i ze skompletowanych literek złożyć hasło (wersja 2: oczka zastąpią literki w tekście).

To będzie coś czego jeszcze nikt na świecie na taką skalę nie zrobił w takiej formie jak my chcemy :] Reszta pozostanie milczeniem…

1934142ed278f03fdc.gif

:o

:slight_smile:

oby…

matiit , też jestem w szoku :expressionless:

Ciekawe - nie mogę się doczekać :x :x :x

Złączono Posta : 04.06.2007 (Pon) 21:31

Sorry że się powtarzam ale jestem ciekawy :smiley:

Cały banner wygląda jak promocja home.pl :wink:

Oni często układali taką kompozycję - czarne tło, biały tekst identyczną czcionką i wyróżnienie na czerwono :smiley:

Zwłaszcza ta grafika na forum podobna :wink:

ps.

Takiej tajemniczości dawno nie było ^^

Może polowanie na nagrody ?? Konkurs ?? :smiley:

zamknąć temat :x

i… poczekać do czwartku :faja:

Może któryś z adminów wybiera się na polowanie na kaczki za 3 dni i chce tą informacją wszystkich podniecić :lol: :stuck_out_tongue:

:hahaha:

a może poprostu zacznie się polowanie na nas - niegrzecznych userów którzy chcą wiecznie wszystko wiedzieć heheh :lol:

Ja obstawiam że będzie polowanie na nowy rekord userów będących w tym samym czasie na forum :wink:

z sekundy na sekundę cała zawartość vortalu i forum zniknie internetu, świat już więcej o was nie usłyszy a wy będziecie się smażyć na Bahamach z kasy za reklamy?:stuck_out_tongue:

czekamy niecierpliwie :wink:

Jak wybije ‘godzina 0’ wrócę do aktywnych użytkowników forum. :stuck_out_tongue_winking_eye: (przepraszam wszytskich za moją obecnośc jedynie w jednym temacie - brak czasu stawia świat i pirorytety na głowie)

Może przenosiny na nowy serwer? A może… polowanie na pirata?

Sądzę, że załoga vortalu jest zbyt ambitna aby w jednej chwili zaprzepaścić coś, co lubią robić (nawet jeśli w grę wchodzi kasa) :slight_smile:

Tutaj macie odpowiedz :lol:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=161104

Nook pudło :slight_smile:

Jedno z drugim nie ma za sobą nic wspólnego.

bez obrazy ale na rewolucje nie licze… co by to nie było to i tak G z tego będzie… Od lat słyszy sie o nowej wersji forum i vortalu i co? nic… mile bym sie zaskoczył gdyby to było to, ale znając szybkość pisania skryptów ludzi od tego interesu… prędzej w kraju wybuchnie rewolucja i ludzie wyjda na ulice…

Czekamy na wersję by AZPR. Jest długi weekend, mam nadzieję że w poniedziałek wszystkim zaprezentujesz swoje dzieło geniuszu.

fiesta nie mówie że coś zaprezentuje a potem przez lata tego nie robie…