Polowanie.dobreprogramy.pl O co chodzi?

AZPR skrypty przestałem pisać już dawno. Kompletnie mnie to znudziło.

Jeśli słyszałeś o nowej wersji forum czy sajtu od lat, to gratuluje, wiesz więcej niż ja. Pominę zgryźliwy komentarz dotyczący szybkości pisania. Nie masz zielonego pojęcia z jaką szybkością to robię i ile rzeczy w ciągu “tych lat” zrobiłem. Proponuje więc darować sobie takie zgryźliwości i zostawić je dla swoich kolesi w piaskownicy.

Nie mam ochoty na dalszą dyskusję w tym wątku, więc nie wysilaj się…

lisek a może mała podpowiedź do tego co proponujecie… Czy to będzie coś w rodzaju co zaproponował Ryan??

![-o<

Ja sobie dam rękę uciąć, że to dosyć klasyczny konkurs. :wink: Stawiam też, że kształt przygotował qbap w oparciu o istniejący pomysł a Krogulec przyprawił to i całość urosła do czegoś naprawdę masywnego. :slight_smile: Czy to będzie polowanie na specjalne informacje na portalu, czy będą pojawiały się w określonym miejscu czy w losowych, czy będą miały wskazówki do odpowiedzi czy do kolejnych zagadek, jak będą naliczane punkty - nie wiem. Ale jestem przekonany, że będzie to tego typu gra.

Wystarczy rzucić okiem na różne konkursy walentynkowe i im podobne, kiedy trzeba było na portalu namierzyć jakieś serduszko czy coś. Spodziewałbym się rozwinięcia tej idei.

Ale to tylko wróżenie ze szklanej kuli. :stuck_out_tongue:

Czy ja wiem… czy to takie wróżenia… Te oczka na reklamie dużo mówią… :wink:

poczekajmy to tylko 2 dni …

Jestem niecierpliwy :stuck_out_tongue: :frowning:

Jakies male ‘clue’ …

Prosimy!! :frowning:

lisek to znaczy, że skończyłeś pisać i nie będzie nowej wersji forum, czy wręcz przciwnie - zakończyły się pracę?

ja stawiam na nową wersje vortalu z działem linux :wink: i nie mulące forum :wink:

Ale to nie pasuje, co będzimy polować na nowy Vortal i forum??

Ja już swoje zdanie wyraziłem. Podobnie jak Ryan stawiam zę to będzie konkurs, a do wygrania będą gadżety z logo Vortalu :wink:

ERROR22 a może te polowanie to tylko głupi chwyt “małketingowy” coś w stylu heyah :lol:

AZPR - no może, ale z drugiej strony jaki to miałoby cel??

No bo w reklamie Heyah to celem jest przyciągnięcie większej liczby użytkowników tej sieci.

No ale Vortal DP, i tak już ma bardzo dużo czytelników :wink:

Wydaje mi się, że to będzie nowa wersja Vortalu. I specjalnie nazwali to polowaniem żeby nikt nie mógł się domyślić. Ale kilka osób już się domyśliło :slight_smile: .

Pewnie DP szykuje akcję podobną do: http://www.nowyoperatorkomorkowy.pl :lol:

Ale mnie zżera ciekawość co to będzie, no normalnie zżera mnie na maxa.

smaky , nie ma się co martwić

baner2Maly.gif

rozpocznie się polowanie i się dowiemy :mrgreen:

Panikujecie,co będzie to będzie.Znając redakcje DP będzie to cos dobrego.

Arek F. jest tylko małe ale… to AŻ 2 dni… :frowning:

E tam :mrgreen: Pomyśl sobie, ile za ten czas możesz zrobić pożytecznych rzeczy :slight_smile: Nawet nie masz pojęcia jak to szybko minie :slight_smile:

A jak by nie było tego, że za dwa dni będzie coś to nawet byś nie wiedział ;] co wy tak to przeżywacie ?

Racja,po co ? Wyluzować :stuck_out_tongue: