Polsat Cyfrowy czy Cyfra +?

Co lepiej wybrać ? aktualnie ma od 3 lat Cyfrę ale coraz bardziej mnie zniechęcają do siebie…

Jak sądzicie ?

pzdr!

JarekMk ja mam Polsat Cyfrowy i weług meni jest fajny. Zależy też co lubisz oglądać to napsizę Ci jakei są programy. :slight_smile:

Witam

tak się składa, że od jakiegoś tygodnia lub dwóch jestem bardzo w temacie ponieważ w domu na parterze mam cyfrę+ a na piętrze chcę sobie założyć polsat cyfrowy (myslałem o cyfrze “na 2 piętra” ale to wychodzi zbyt drogo IMO).

Najlepiej przejrzyj oferty ww. (" e** n **ka" moim zdaniem odpada ze względu na dość dziwne pakiety, choć to rzecz gustu i zainteresowań ofc.)

Polsat Cyfrowy ma ciekawy “pakiet familijny"za 35zł, w którym defaultowo jest już komplecik “discovery”, sa programy dla dzieciaków np. “disney ch.” (niedługo ma być także w " cyfrze” - ciekawe tylko w którym pakiecie :wink: )

Dla tych, którzy chcą cos bardzo taniego jest w CP"pakiet mini" - kilka programów + VIVA. Mozna do tego dołozyć MTV+VH1 za 4,90 i ma sie całkiem przyjemny makiecik za grosze :slight_smile:

Oczywiście pakiet ten cechuje totalny minimalizm :stuck_out_tongue:

Co do dekoderów aktualnie w ofercie CP są bodajże głównie echostary ale mnie osobiści wszystko jedno jaki dostanę w komplecie.

Generalnie więc poleciłbym Polsat Cyfrowy - sam chyba sobie sprawię tę platformę :slight_smile:

A jak to jest z tym wywiązaniem z Cyfry? Mówią że trzeba płacić pod przymusem 3 miesiące i dopiero mnie puszczą… trochę to głupie i męczące… :confused: nie da się tego objeść ?

pzdr!

Witam.

Cyfrowy Polsat mam od 2001 roku i nie mam z nim żadnych kłopotów.

Tu można przejrzeć co ma w ofercie

http://www.cyfrowypolsat.pl/index.php?i … bmenu_id=0

Pozdrawiam.

Ja mam Cyfrowy Polsat od samego początku i również jestem zadowolony :slight_smile: Mi osobiście wystarcza pakiet familijny. Platforma “n” moim zdaniem jest przereklamowana, w technologii HDTV nadawane są chyba tylko 3 kanały, a cena za pakiety z garstką programów jest trochę przesadzona… i dlatego zostaję przy CP :wink: