Polsat cyfrowy podlaczenie

obecnie posiadam satelite i odbiór mam przez kabel antenowy taki jak z tv od konwertera a będę kupował polsat cyfrowy i w tym dekoderze jest inne wejście na kabel i czy będę musiał wymienić cały kabel czy są jakies przejściówki??

wszyskie kable do podłaczenia dekodera z Tv dostaniesz w komplecie z dekoderem , podłaczysz sobie jak będziesz chciał bądź przez modulator bądź przez kabel euro.

nie chodzi mi o podłaczenie do tv tylko do konwertera bo ja mam kable od starego konwertera a teraz dostane nowy konwerter i on ma inna wtyczke a nie chce mi się nowego kabla ciągnac

A nie wydaje mi się żeby zmienili standart obowiazujący na całym świecie odnośnie sposobu montowania kabla w konwenter , a jak już coś takiego zaistniało to co za problem wymienić samą koncówke na kablu?? skoro gniazdo konwetera zaczywiście różni się od ogólnoprzyjetego to zapewne w sprzdarzy są odpowiednie wtyczki(koncówki" Właśnie przeglądłem konwentery i dekodery polsatu i jest tam identyczy sposób przykręcania kabla jak “100” lat temu kompletnie nic się nie zmieniło więc proszę nie panikuj i nie wymyślaj , bo nawet jeżeli masz konwenter 5-6 letni to będzie to full band (pełny zakres) i w tym przypadku nie będzie konieczności wymiany konwentera , wystarczy tylko podłaczyć dekoder pod istniejącą instalacje antenową.