Polski dubling do Transformers

witam

niedawno kumpel przyniósł mi właśnie ten film, niestety niewiem na jakiej płycie bo cwaniak został z matką a ja musiałem wyjść (podejżewam że te ten film to pirat) :?

plik ten nazywa się ,Transformers.2007.DVDRip.XviD-UnSeeN" i jest po angielsku nie można załatwić do tego dublingu lub przynajmniej napisów :?:

aha jeśli ktoś coś znajdzie to proszę o wytłumaczenie jak mozna to do tego filmu dodać

z góry dziękuję :smiley:

Program Napi-Projekt dopasuje napisy do twojej wersji filmu.

:arrow: download: http://www.napiprojekt.pl/index.php3?ww … php3&ver=2

kolego jeżeli jest to pirat, to chyba ci sie fora pomyliły :o

jak ja niewiem czy to pirat :-x

dostałem jakiś notatnik ,Transformers.2007.DVDRip.XviD-UnSeeN" i w nim są wszystkie teksty

i co film już jest po polsku :?:

bo jakoś tych napisów nie widze

Jeżeli używasz programu Windows Media Player do odtwrzania filmów, to aby czytał ci napisy musisz pobrać K-Lite Codec Pack. Później plik txt z napisami musi być w tym samym folderze co film. Zawsze możesz na stałe dodać napisy do filmu, jeżeli jest w formacie AVI używając programu AVI Recomp.

Zapomniałem dodać, że jeżeli chcesz mieć lektora w filmie to pobierz program Expressivo. Niestety wersja DEMO:

:arrow: download http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=60&id=2132

mam WMP i coś takiego CyberLink PowerDVD aha i jeszcze nero show time

a który?:

  1. K-Lite Codec Pack 3.6.5 Basic [Rozszerzenia multimedialne i kodeki]

  2. K-Lite Codec Pack 3.6.5 Corporate Edition [Rozszerzenia multimedialne i kodeki]

  3. K-Lite Codec Pack 3.6.5 Full [Rozszerzenia multimedialne i kodeki]

  4. K-Lite Codec Pack 3.6.5 Standard [Rozszerzenia multimedialne i kodeki]

Ja bym ci radził zainstalować Full, to nie będziesz miał problemów w przyszłości z kodekami.

To jest do nagrywania płyt DVD

zamiast tego używaj WMP 11 z K-Lite lub ALL Player. Ja wolę jednak WMP

to to pomoże? tylko włącze film i będą napisy

dzienki :wink:

jeżeli zrobisz to co ci powiedziałem, to napisy same się będą otwierały, tylko muszą być w takim samym folderze i muszą mieć taką samą nazwe co film. ciesze sie ze moglem pomóc. Pozdrawiam :smiley: